بزرگترین سایت فروش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر در ایران

درباره مرکز پخش تکنوسان

مجموعه پخش تکنو سان پس از سال ها فعالیت در بازار آی تی کشور و با تکیه بر تجربیات و نیازسنجی بازار، بستری را فراهم آورده است تا مغازه داران و همکاران گرامی بتوانند قبل از خرید قیمت تمام اجناس مورد نیاز خود را مشاهده، کالاهای مختلف را با هم مقایسه کنند و بدون صرف زمان برای حضور در بازار و هزینه رفت و آمد، اجناس مورد نیاز خود را تامین کنند.

گارانتی قیمت

با ارائه گارانتی قیمت توسط تکنو سان، شما همکار گرامی این اطمینان خاطر را خواهید داشت که با بهترین قیمت ممکنه خرید خود را انجام داده اید و چنانچه حتی بعد از خرید، کالایی را با قیمت پایین تر پیدا کردید، قیمت آن محصول بعد از اعلام، در فاکتور خرید قبلی شما اصلاح خواهد شد.

راهنمای خرید

به علاوه در صورت تمایل می توانید از تجربیات همکاران ما برای خرید کالا استفاده کرده و کالایی را خریداری کنید که به راحتی بتوانید با توجه به شرایط محیطی کسب و کارتان، آن را به فروش برسانید.

خرید همکار

هم چنین بر خلاف دیگر مراکز پخش، لزومی برای خرید تعداد از یک کالا برای محاسبه قیمت همکاری وجود ندارد و برای همکاران گرامی حتی با انتخاب یک عدد از یک کالا هم قیمت همکاری در نظر گرفته می شود و نیازی به انباشت کالای تکراری در مغازه خود نخواهید داشت.

تنوع کالا

و در آخر تنوع بیش از 8000 قلم کالا در سایت خرید عمده می تواند اکثر نیازهای شما را برطرف سازد و شما را از مراجعه های متعدد برای خرید کالا رهایی بخشد و باعث کاهش هزینه تمام شده شما بشود.

خرید از سایت تکنوسان مخصوص همکاران و مغازه داران محترم می باشد رد کردن

خرید از سایت تکنوسان مخصوص همکاران و مغازه داران محترم می باشد رد کردن