تکنوسان، بزرگترین سایت خرید عمده لوازم جانبی

اگر شما مغازه دار یا پخش کننده هستید برای مشاهده قیمت عمده و همکاری کالاهای موجود در سایت کافیست تا بعد از ثبت نام در سایت، ایمیل یا نام کاربری خود را با تماس با شماره 021-66177807 داخلی 6 (سایت) اعلام کنید تا پس از تایید، قادر به مشاهده قیمت های پایین تر و همکاری در سایت باشید. همچنین می توانید در تلگرام با شماره 09039879395 در ارتباط باشید.

کانال تلگرام همکاران تکنوسان:

@Technosun

https://t.me/technosun

چرا خرید از تکنوسان؟

  • بزرگترین سایت خرید عمده لوازم جانبی: با تنوع بیش از 8,000 کالا.  هر آنچه که شما در فروشگاه خود نیاز دارید، ما تامین می کنیم.

 

  • گارانتی قیمت : مرکز پخش تکنوسان پایین ترین قیمت خرید همکار را تضمین می کند، حتی بعد از خرید

 

  • نماینده رسمی شرکت های معتبر

 

  • ارسال کالا با کمترین هزینه به سراسر ایران

 

  • امکان خرید حضوری

 

  • مشاوره خرید

سخنی با همکاران گرامی

تکنوسان به عنوان بزرگترین سایت پخش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر ایران ، بعد از حضور موفق چند ساله در این حوزه بر آن شده است که در کنار فروش با قیمت همکاری به پخش کننده ها و مغازه داران محترم ، بخش فروش تکی خود را نیز راه اندازی کند. دلایل زیادی باعث شد تا مجموعه پخش تکنوسان به این کار بگیرد اما اصلی ترین آن ها عبارتند از:

  • بازخورد همکاران گرامی و عدم رضایت از نمایش قیمت برای همه کاربران: با تماس هایی که با همکاران محترم در سراسر ایران داشتیم از اینکه قیمت خرید کالاها برای تمامی افراد قابل مشاهده بود ناراضی بودند و مشتریان مغازه با سرچ در اینترنت انتظار داشتن که کالا را به همان مبلغ خرید عمده از مغازه خریداری کنند هر چند که بعد ثبت سفارش در تکنوسان ما اعلام می کردیم که سایت مخصوص خرید عمده می باشد و از ارسال سفارش خودداری می کردیم اما باز هم این مسائل قابل جلوگیری نبود.

 

  • فشار روز افزون شرکت های تامین کننده برای بالابردن قیمت فروش در سایت: مجموعه تکنوسان با توجه به اهداف جلب رضایت مشتری همیشه سعی داشته که کالا را با کمترین سود دریافتی به دست مغازه داران گرامی برساند. اما این سود حداقلی تکنوسان باعث شده بود تا شرکت های تامین کننده فشار روزافزونی برای بالا بردن قیمت ها به تکنوسان اعمال کنند و در مواردی باعث ندادن کالا و قطع همکاری با تامین کننده شده بود. حتی مخفی کردن قیمت هم رضایت شرکت های بزرگ رو جلب نکرد و تکنوسان ناگریز به اعلام قیمت های بالاتر از آنچه در فاکتور برای همکاران اعمال می شود در سایت می باشد. البته قیمت اولیه در سایت قیمت یوزر و پس از ورود و لاگین کردن در سایت توسط شما همکاران گرامی، قیمت نمایش داده شده قیمت همکاری می باشد.