فراسو نامی پر افتخار در صنعت ایران

آدرس گارانتی Farassoo

درباره شرکت فراسو

کارخانه فراسو در سال 1384 توسط گروهی از متخصصین ایرانی در شهرک صنعتی پرند تاسیس شد. در واحد های مختلف این کارخانه نظیر طراحی مهندسی، تولیدو کنترل کیفیت، سالن های تزریق، مونتاژ، رنگ بسته بندی، مونتاژ برد الکترونیکی و … ، محصولات مختلفی در حوزه فناوری  و کامپیوتری طراحی و تولید می شود.این شرکت با داشتن نمایندگی های مختلف فروش در سراسر کشور و در برخی از کشورهای دیگر موفق به کسب انواع لوح ها و تقدیرنامه های متعددی دریافت کرده است.

معرفی  فراسو

شرکت ایرانی فراسو با ارائه محصولات متنوعی مانند تبلت، هدست، اسپیکر، گیمینگ، کیبورد، ماوس و….. به همراه گارانتی معتبر و پشتیبانی 24 ساعته پاسخگویی مشتریان خود است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرکت به ادرس وب سایت رسمی فراسو مراجعه کنید.

تهران -دفتر مرکزی

بلوار آفریقا ، خیابان ناوک ، شماره 17

تلفن خدمات پس از فروش: 88776369-021

ویژگی های خدمات رسانی

-گارانتی رضایت فراسو به شما این امکان را می دهد که کالا را خریداری کنید و در صورت عدم رضایت بدون هیچ قیدی با مرجوع کردن کالا مبلغ پرداخت شده را پس بگیرید.
( در صورتی که کالا دارای برچسب گارانتی رضایت باشد )

-با استفاده از امکانات فرا مشتری، مشتریان میتوانند گارانتی محصولات خود را افزایش داده و امتیاز خود رابالا ببرند. این کار از طریق ثبت محصولات خریداری شده، پس از عضویت در سایت و جمع آوری امتیاز امکان پذیر خواهد شد.

قوانین گارانتی کیفیت : 

۱- ابتدا برای اطمینان از زمان گارانتی محصول سریال ۱۳ رقمی روی محصول که دقیقاً با سریال روی جعبه مطابقت دارد را در سایت www.Farassooclub.com در قسمت فرا مشتریان وارد کرده و اطلاعات مربوط به محصول و زمان اتمام گارانتی آنرا مشاهده نمایید .
۲- اگر سریال محصول ۱۳ رقمی و یا غیر از آن باشد و با وارد کردن آن با پیغام no data مواجه شدید ، با واحد امور مشتریان تماس حاصل فرمایید
۳- در صورتی که مدت گارانتی منقضی نشده باشد و نیز به محصول صدمه فیزیکی وارد نشده باشد شرایط گارانتی به شرح زیر می باشد :
۳-۱ اگر محصول در زمان خرید دچار نقص فنی یا فیزیکی شده باشد شامل گارانتی تعویض خواهد شد .
۳-۲ اگر محصول بعد از گذشت بیش از یک هفته از زمان خرید و استفاده از آن دچار نقص فنی شده باشد شامل گارانتی تعمیر بدون هزینه خواهد بود .
۳-۳ اگر محصول شرایط گارانتی را داشته باشد و قابل تعمیر نباشد از گارانتی ویژه برخوردار خواهد شد .
۳-۴ محصول در زمان گارانتی بوده ولی بر اثر صدمه فیزیکی دچار نقص فنی و یا شکستگی شده باشد شامل گارانتی تعمیر یا تعویض با هزینه خواهد بود.
۳-۵ درحالتی که زمان رسمی گارانتی محصول به اتمام رسیده باشد ولی با توجه به تاریخ فاکتور خرید ، مشتری امکان استفاده از گارانتی را داشته باشد مشتری با ارسال فاکتور خرید میتواند از هر یک از شرایط گارانتی استفاده نماید .
۴- درصورتی که محصول خارج از گارانتی باشد یعنی یا تاریخ گارانتی آن به اتمام رسیده باشد و یا محصول بر اثر صدمه فیزیکی دچار مشکل شده باشد ، آن محصول شامل گارانتی تعمیر یا تعویض با هزینه می باشد.
۴-۱ اگر محصول قابل تعمیر و یا سرویس نباشد به دلیل عدم وجود قطعات یدکی و یا غیر قابل تعمیر بودن آن محصول ، محصول قدیمی با یک نمونه ازآن یا نمونه مشابه دیگر ، با %15 تخفیف روی قیمت محصول جدید به نرخ روز قابل تعویض می باشد .
۵- به ازای هر هفته دیر کرد در ارائه تحویل کالا تعمیر یا تعویض شده ، یک ماه به مدت زمان گارانتی محصول اضافه خواهد شد .

قوانین گارانتی رضایت : 

۱-فقط کالاهایی که دارای برچسب گارانتی رضایت باشند ، شامل این نوع گارانتی فراسویی می شوند.
۲- کالا نباید هیچ گونه صدمه ی فیزیکی دیده باشد.
۳- کالا های شامل گارانتی رضایت تا 30 روز پس از تاریخ خریداری مهلت عودت دارند.
۴- محصول مورد نظر حتما دارای فاکتور رسمی خرید باشد .
۵- مبلغ مالیات بر ارزش افزوده جز گارانتی محسوب نمی شود ، لذا هنگام عودت محصول این مبلغ از کل کسر خواهد شد.
6- عودت هزینه محصول فقط به شماره کارت متناظر با اسم خریدار مندرج در فاکتور رسمی واریز خواهد شد .

مشاهده محصولات فراسو در فروشگاه اینترنتی تکنوسان