لذت شگفت انگیز بازی با کیفیت لوازم گیمینگ Bloody

آدرس گارانتی Bloody

bloody

درسال ۱۹۸۷ شرکت ای فورتک کار خود را در زمینه تولید تجهیزات کامپیوتری در تایوان و چین تایپه شروع کرد. دیری نگذشت که این شرکت به نامی آشنا در بازار های کامپیوتر جهان تبدیل شد و هم اکنون با سطح فروش بالای جهانی یکی از بزرگ ترین شرکت های کامپیوتری دنیا به شمار می رود.

bloody برند سری محصولات گیمینگ شرکت ای فورتک است که از کیفیت و قابلیت های بسیار زیادی در تولیدات خود بهره می برد. موس و کیبورد های مختص بازی که مرغوبیت و قابلیت های ویژه ای را در کنار کارایی و محبوبیت فراوانشان در بین گیمر ها به دست آورده اند.

گارانتی این کمپانی در ایران توسط شرکت نوترونیک در مدت زمان 18 ماهه تامین می شود تا شما با ذهنی آسوده از کیفیت به خرید این محصولات بپردازید.

آدرس گارانتی A4tech

درباره شرکت نوترونیک

شرکت نوترونیک یا ( نوترون نیکو پارس) سابقه ای 15 ساله در زمینه فروش و گارانتی محصولات ای فورتک در ایران دارد. این شرکت با استفاده از کارشناسان فنی مجرب و پشتیبانی قطعات اصلی از کارخانه تولید کننده محصولات ای فورتک تمام نیازهای مشتریان محصولات کمپانی را در ایران برطرف میکند. برای دریفات اطلاعات بیشتر در مورد شرکت میتوانید به وب سایت نوترونیک مراجعه کنید.

مرکز گارانتی نوترونیک

تهران – خیابان ولی عصر – خیابان دمشق – پلاک 24- طبقه سوم

تلفن مرکز گارانتی شرکت نوترونیک : 88922217 – 88922218

 

شرایط گارانتی شرکت نوترونیک

مرکز خدمات پس از فروش شرکت نوترونیک از بهترین و زبده‌ترین کارشناسان و متخصصان کشور یاری گرفته است تا بتواند این خدمات را با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارایه کند .  این شرکت گارانتی ۱۸ ماهه را به تمام محصولات A4tech و Bloody اختصاص داده  است.