کریتیو اقیانوس بی کران امواج

آدرس گارانتی Creative

Creative

شرکت کریتیو در سال 1981 در سنگاپور تاسیس شد. این شرکت درست همانند اسمی که دارد به خاطر خلاقیت در تولید و کیفیت بالای محصولات توانست به راحتی بخش عظیمی از بازار اسپیکر را در اختیار خود گرفت.

علت اصلی شهرت این شرکت بزرگ آسیایی به خاطر تولید اسپیکرهایی بسیار نیرومند در عین حال با قیمت هایی مناسب است که برای به دست آوردن آن سال های زیادی تلاش مهندسین آن را طلب کرده است. طراحی محصولات این شرکت همیشه پیشرو در زمینه های فعالیتش بوده است و همین عامل Creative را به یک غول آسیایی بدل کرده است.

آدرس گارانتی Westerndigital
آدرس گارانتی SADATA
آدرس گارانتی Creative

آواژنگ

کار گروهی، اتحـاد، اعتمـاد و هم بستـگی، خط سیـر آواژنـگ درطی 20 سال از حیات و وجود آن در صنعت IT کشـور بوده است. تفکر، منش و روحیـه ای که به آن قدرت داده است تا در پیشگاه مخاطبینـش، پیشرو، توانمند و قابل اطمینان باشد. نو بماند و نو کند. آواژنـگ کوشیده است که آشنایـی همراه، صـادق و همیشگی برای خود، دوستان، شرکا و مشتریان خود باشـد تا در تمام فصول همراهیش، تجربـه ای متمایـز و جامـع را در اختیـار آنها قـرار دهنـد.
تهران، خیابان ولیعصر، حد فاصل خیابان طالقانی و میدان ولیعصر، خیابان دمشق، خیابان برادران مظفر، بن بست ابوذر، پلاک 2، طبقه چهارم
  مرکز تماس: 87113 21 98+

کی سان

شرکت کی سان صنعت ایرانیان، سال ۱۳۸۶ با هدف تامین قطعات رایانه ای شخصی و قابل حمل و ارتقای دانش فنی تولید محصولات ICT آغاز به فعالیت نمود. در راستای نیل به اهداف اصلی جمهوری اسلامی ایران، پیشرفت کشور و اشتغال زایی، پس از سالها تلاش و طی مراحل واردات محصولات کامل، محصولات نیمه ساخته و مونتاژ، امروز به لطف پروردگار و همت مدیران، کارمندان و کارگران این مجموعه، با بیش از ۱۲۰ پرسنل دارای کارخانه تولیدی و انبار مجهز به تجهیزات روز دنیا می باشد و در حال حاضر تنها تولید کننده ۱۰۰% کیس رایانه، منبع تغذیه، صفحه کلید و ماوس رایانه در ایران با برند خوشنام SADATA است.
افق دید کی سان تنها محدود به داخل کشور نمی شود و با هدف اشتغال زایی هرچه بیشتر و توسعه صادرات و تولید داخلی، به زودی محصولات تمام ایرانی کی سان فراتر از مرزهای ایران ارسال خواهد شد و این شرکت به سهم خود ایران را در زمینه تولید و صادرات محصول با کیفیت ایرانی سربلند خواهد کرد.

استان تهران، تهران، منطقه ۳، خیابان آفریقا – نبش کوچه زاگرس -پلاک 11 – واحد 10

تلفن تماس: ۰۲۱۳۶۴۲۳۵۸۵

شاب

مطالعه ، بررسی و پيشنهاد جديدترين و کاراترين سيستم های سخت افزاری ، رايانه و فن آوری اطلاعات به شرکتهای خصوصی و سازمانهای دولتی.

ارتقاء سطح دانش و بينش انفورماتيکی در کشور .

واردات سيستم ها و قطعات جانبی رايانه با توجه به نمايندگيهای اخذ گرديده .

تنظيم و شناخت بازار قطعات رايانه ای به منظور ارائه سهل ترين و بهترين کيفيت سخت افزاری- نرم افزاری در صنعت رايانه کشور .

خدمات پس از فروش و پشتيبانی قطعات ارائه شده و آموزش چگونگی استفاده از قطعات .

چیذر -میدان ندا- ساختمان 58

021-22686805-13

مشاهده محصولات کریتیو در فروشگاه اینترنتی تکنوسان