خانه فناوری تسکو

آدرس گارانتی TSCO

گارانتی

فعالیت مرکز خدمات توسن سیستم در ابتدای کار ،  محدود به تعمیرات و رفع مشکلات ساده لوازم جانبی بوده ، اما با گذشت زمان فعالیت‌های این واحد با بهره‌گیری از تخصص نیروهای جوان و کارآمد، افزایش چشمگیری یافت .در این راستا شرکت توسن سیستم اقدام به راه اندازی واحدی مجزا برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان گرانقدر نمود تا با ارائه خدمات بهتر به مصرف کنندگان میزان رضایت آنان را افزایش دهد. این مرکز با بهره مندی از توان دانش آموختگان ممتاز رشته الکترونیک با ارائه خدمات تلفنی و پشتیبانی آنلاین گام بلندی در راستای حل مشکلات کاربری مشتریان برداشته است.

هم اکنون واحد خدمات پس از فروش، همچون قلب تپنده‌ شرکت توسن سیستم به فعالیت خود ادامه می‌دهد. اهداف و سیاست های بلند مدت توسن سیستم همواره بر پایه توسعه کمی و کیفی محصولات بوده و مفتخر است که توانسته خدمات ارزنده ای را به مصرف کنندگان ارائه نماید.

TSCO

شرکت توسن سیستم شرق در سال 1381 شمسی تاسیس شد. فعالیت این شرکت در راستای عرضه تجهیزات کامپیوتری تعریف شد. این شرکت با معرفی TSCO به عنوان برندی ایرانی ، توانسته رضایت غالب مشتریان خود را تامین کند.

دفتر مرکزی در تهران

خیابان ولیعصر ، بالاتر از طالقانی ، مجتمع اداری ولیعصر ، برج جنوبی ، طبقه 3 ، واحد 62

شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17 – پنجشنبه 9 الی 14

تلفن : 88939795-021

تلفن : 88948774-021

شرایط گارانتی

قبل از ارسال کالا به بخش گارانتی ، از معیوب بودن آن اطمینان حاصل کنید و کالای معیوب را بدون کسری قطعات و همراه کارتن کالا و کارت گارانتی به واحد خدمات پس از فروش ارسال نمایید.

بخش خدمات پس از فروش از پذیرفتن کالا و اجناسی که لیبل و هولوگرام گارانتی آن ها مخدوش شده و هم چنین توسط افراد غیر مجاز تعمیر شده باشد ، معذور است .

ارائه کارت و تطبیق شماره سریال آن با کالا در مورد کالاهایی که دارای کارت گارانتی هستند ، الزامی است.

هزینه ارسال کالای معیوب در هر دو مرحله رفت و برگشت به عهده مشتری است و بخش گارانتی هیچ گونه مسئولیتی در مورد نحوه دریافت و ارسال کالای معیوب ندارد .

مشاهده محصولات TSCO در فروشگاه اینترنتی تکنوسان