وسترن، به حافظه بپسپارید

آدرس گارانتی Westerndigital

Western Digital

شرکت آمریکایی وسترن دیجیتال Western Digital که در ایران به نام اختصاری WD نیز شناخته می شود در سال 1970 تاسیس شد. این شرکت با تولید محصولات فراوان در زمینه کالا های ذخیره سازی همانند هارد توانست در کنار رقیبان نیرومند خود به خاطر داشتن کیفیت خوب در کنار قیمت متعادل و مناسب در بازار جهانی شهرت فراوانی را به دست آورد.

هارد های وسترن دیجیتال در ظرفیت های مختلف با قیمت و کیفیت ها مناسب عرضه می شود. این شرکت در تولید هارد های اینترنال (داخلی) و اکسترنال (قابل حمل) فعالیت دارد. شما می توانید این هارد این کمپانی آمریکایی را در فروشگاه اینترنتی تکنوسان با ذهنی آسوده از اصالت و کیفیت کالا با بهترین قیمت خریداری نمایید.

در هارد های اینترنال این شرکت بر اساس رنگ بندی، ظرفیت و سرعت آن ها مشخص می شود تا بتوانید بر اساس نیاز شخصی به تهیه آن ها بپردازید.

آدرس گارانتی Westerndigital
آدرس گارانتی Westerndigital
آدرس گارانتی Westerndigital

الماس رایان ایرانیان

پیشرفت وگسترش همه جانبه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در دهه های اخیر، بدون شک منجر به تحولات گسترده ای در تمامی عرصه‌های زندگی اجتماعی و فعالیت های اقتصادی ما شده است؛ تاثیر این تحولات به گونه ایست که جهان امروز به سرعت در حال تبدیل شدن به یک جامعه اطلاعاتی است. جامعه ای که در آن دانایی و میزان دسترسی و استفاده مفید از دانش، دارای نقشی محوری و تعیین کننده است. گستره کاربرد و تاثیرات ICT در ابعاد مختلف زندگی امروزی و آینده جوامع بشری به یکی از مهمترین مباحث روز جهان مبدل شده و توجه تمامی کشورهای جهان را به خود معطوف کرده است. در چنین شرایطی نیاز و وابستگی روز افزون فعالیت های علمی، اداری و صنعتی نهادها، سازمان ها و شرکتها به تجهیزات و سخت افزارهای روز و توانمند رایانه ای که بتوانند پاسخگوی نیاز آن ها در این حوزه باشند امری انکار ناپذیر است.

سایت الماس رایان ایرانیان

آدرس : تهران، میدان ولیعصر، مرکز تجارت ایرانیان، طبقه دهم، واحد ۱۱

تلفن‌ تماس: ۴۱۸۵۶ – ۰۲۱

سازگار ارقام

شركت سازگار ارقام با اتكا به تجارب و پشتوانه قوي فني و تخصصي در صنعت انفورماتيك كشور در سال 1369 تاسيس گرديد و با بهره گيري از نيروي متخصص، خدمات سراسري و گسترده خود را در زمينه IT آغاز نمود.سازگار ارقام عضو شوراي عالي انفورماتيك كشور و انجمن نظام صنفي رايانه ای بوده و داراي پروانه فعاليت صنعتي ( توليد ) در مورد رايانه هاي شخصي مي باشد. همچنين در حال حاضر اين شركت مشغول ساخت كارخانه اي در استان تهران جهت توليد رايانه هاي شخصي است. شركت سازگار ارقام ابداع كننده گارانتي قطعات در ايران بوده و از شبكه گسترده نمايندگي در سراسر كشور پشتيباني مي كند.

سایت سازگار ارقام

خیابان میرزای شیرازی ، بالاتر از خیابان مطهری ، خیابان ناهید ، پلاك 17

021-8701

 آواژنگ

کار گروهی، اتحـاد، اعتمـاد و هم بستـگی، خط سیـر آواژنـگ درطی 20 سال از حیات و وجود آن در صنعت IT کشـور بوده است. تفکر، منش و روحیـه ای که به آن قدرت داده است تا در پیشگاه مخاطبینـش، پیشرو، توانمند و قابل اطمینان باشد. نو بماند و نو کند. آواژنـگ کوشیده است که آشنایـی همراه، صـادق و همیشگی برای خود، دوستان، شرکا و مشتریان خود باشـد تا در تمام فصول همراهیش، تجربـه ای متمایـز و جامـع را در اختیـار آنها قـرار دهنـد.
تهران، خیابان ولیعصر، حد فاصل خیابان طالقانی و میدان ولیعصر، خیابان دمشق، خیابان برادران مظفر، بن بست ابوذر، پلاک 2، طبقه چهارم
  مرکز تماس: 87113 21 98+

مشاهده محصولات وسترن دیجیتال در فروشگاه اینترنتی تکنوسان