کول پد

کول پد

خنک نگه داشتن اجزای یک سیستم کامپیوتری یکی از مهم ترین کار هایی است که باید آن را انجام دهیم. داغ شدن سیستم شما می تواند آسیبات فراوان و حتی جبران ناپذیری برای سیستم شما ایجاد کند. خنک کننده های لپ تاپ یا همان کول پد ها بر طرف کننده این نیاز در رایانه های همراه شما هستند.

فن های لپ تاپ یکی از ملزومات افرادی است که مدت زمان زیادی با لپ تاپ خود کار می کنند یا از نرم افزار ها و بازی های سنگین بر روی آن استفاده می کنند.

کول پد با قرار گرفتن در زیر نوت بوک و لپ تاپ باعث ایجاد جریان گردش هوا شده و از گرمای ایجاد شده بر اثر کار مداوم با لپ تاپ می کاهد. جریان هوا و کاسته شدن از گرما باعث بهبود کارایی و بالارفتن عمر قطعات داخلی لپ تاپ می شود.

هم چنین در مدل هایی که دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند، شما می توانید با قرار دادن لپ تاپ در زاویه مد نظر خود، در هنگام تایپ کردن و استفاده از لپ تاپ راحتی بیشتری داشته باشید و مچ دست شما در هنگام تایپ کردن در دراز مدت آسیب کمتری ببیند.

اگر شما هم روزانه بیش از چند ساعت از لپ تاپ استفاده می کنید خرید یک کول پد متناسب با نیازهاتان را حتما در لیست کالاهای ضروری که باید خریداری کنید ، یادداشت کنید!

در صورت نیاز به راهنمایی، از طریق چت آنلاین سایت پاسخگوی شما هستیم.