کانال تلگرام پخش عمده لوازم جانبی

کانال تلگرام پخش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر تکنوسان

 

 

به منظور سهولت در اطلاع رسانی برای همکاران و مشتریان گرامی، کانال تلگرام پخش عمده تکنوسان آخرین محصولات وارد شده در سایت، کالاهای پیشنهادی و اقلامی که دوباره رو در سایت موجود شده اند، در کانال تلگرام اطلاع رسانی می کند.

بدیهی است مرجع اصلی برای موجودی و قیمت به روز محصولات سایت و تماس تلفنی می باشد و کانال تلگرام جنبه اطلاع رسانی را خواهد داشت.

برای عضویت در کانال تلگرام پخش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر تکنوسان می توانید یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

 

 

  • جستجو کردن technosun@ در تلگرام

 

  • رفتن به آدرس کانال me/technosun، باز کردن با تلگرام و زدن دکمه Join

درباره مرکز پخش تکنوسان

 

مجموعه پخش تکنوسان پس از سال ها فعالیت در بازار آی تی کشور و با تکیه بر تجربیات و نیازسنجی بازار، بستری را فراهم آورده است تا مغازه داران و همکاران گرامی بتوانند قبل از خرید قیمت تمام اجناس مورد نیاز خود را مشاهده، کالاهای مختلف را با هم مقایسه کنند و بدون صرف زمان برای حضور در بازار و هزینه رفت و آمد، اجناس مورد نیاز خود را تامین کنند.

با ارائه گارانتی قیمت توسط تکنوسان، شما همکار گرامی این اطمینان خاطر را خواهید داشت که با بهترین قیمت ممکنه خرید خود را انجام داده اید و چنانچه حتی بعد از خرید، کالایی را با قیمت پایین تر پیدا کردید، قیمت آن محصول بعد از اعلام، در فاکتور خرید قبلی شما اصلاح خواهد شد.

به علاوه در صورت تمایل می توانید از تجربیات همکاران ما برای خرید کالا استفاده کرده و کالایی را خریداری کنید که به راحتی بتوانید با توجه به شرایط محیطی کسب و کارتان، آن را به فروش برسانید.

هم چنین بر خلاف دیگر مراکز پخش، لزومی برای خرید تعداد از یک کالا برای محاسبه قیمت همکاری وجود ندارد و برای همکاران گرامی حتی با انتخاب یک عدد از یک کالا هم قیمت همکاری در نظر گرفته می شود و نیازی به انباشت کالای تکراری در مغازه خود نخواهید داشت.

و در آخر تنوع بیش از ۱۰۰۰۰ قلم کالا در سایت خرید عمده می تواند اکثر نیازهای شما را برطرف سازد و شما را از مراجعه های متعدد برای خرید کالا رهایی بخشد و باعث کاهش هزینه تمام شده شما بشود.

 

خرید خوب، فروش خوب