فروش ویژه محصولات پرو وان

تلاش تکنوسان همواره بر برقراری تعادل بین قیمت منصفانه و کیفیت مناسب اجناس بوده تا تعامل بهتری بین کاربر با فروشگاه اینترنتی بوجود آورد، از این رو در تلاش هستیم با برگزاری جشنواره ها و فروش های ویژه، فرصت مناسبی را برای مشتریان ارزشمند بوجود آوریم تا بتوانیم ذره ای از اعتمادشان را پاسخگو باشیم. طرح خرید ویژه محصولات برند ProOne نیز فرصت مناسبی برای مشتریان گرامیست تا از تخفیفات ویژه این شرکت به مدت محدود بهره مند شوند. این قرعه کشی برای دو دسته از مشتریان عزیز در نظر گفته شده است همکاران و مشتریان خرید تکی، جوایز این قرعه کشی در ادامه به طور کامل مشخص شده و از جوایز اعلام شده 1 عدد گوشی موبایل Samsung Galaxy A11 برای مشتریان یوزر و مابقی جوایز برای همکاران در نظر گرفته شده است.

شما همکاران عزیز به ازای هر خرید ۱ میلیون تومانی از محصولات برند پرووان ۱ شانس شرکت در قرعه کشی دریافت می کنید که حداقل امتیاز لازم برای شرکت در قرعه کشی نیز محسوب می‌شود. همچنین امتیازگیری در این طرح محدودیتی نداشته و به صورت تصاعدی افزایش پیدا می‌کند. برای هر خرید ۲ میلیون تومانی ۳ شانس ، برای هر خرید ۳ میلیون تومانی ۶ شانس ، هر خرید ۴ میلیون تومانی ۹ شانس و برای خریدهای ۵ میلیون تومانی ۱۲ شانس دیگر نیز در نظر گرفته می‌شود.

شرایط جمع آوری شانس شرکت در قرعه کشی برای مشتریان خرید تکی مقداری متفاوت است، مشتریان خرید تکی به ازای هر خرید 350 هزار تومانی از محصولات پرووان 1 شانس، برای خرید های 700 هزار تومانی 3 شانس، 1 میلیون تومان 6 شانس، 1 میلیون و 300 هزار تومان 9 شانس و برای هر 2 میلیون تومان خرید از محصولات پرو وان 12 شانس دریافت می کنند.

how

جوایز اختصاصی ProOne

جوایز در نظر گرفته شده در این طرح به شدت جذاب بوده و از تنوع بالایی برخوردار می‌باشند. طبیعتا با امتیاز بیشتر شانس بیشتری بدست خواهید آورد و این یعنی نزدیک شده به جایزه مورد علاقه! تکنوسان برای برندگان این طرح دو عدد گوشی شیائومی Note 8 Pro ،پنج عدد گوشی سامسونگ Galaxy A11 ، و ده عدد ساعت هوشمند Lenovo S2 در نظر گرفته که به قید قرعه به مشتریان گرامی تقدیم می‌گردد.

how

آیا محدودیتی وجود دارد؟

برای جمع آوری امتیاز یا ثبت سفارش از محصولات ProOne هیچ محدودیتی وجود نداشته و تا پایان زمان قرعه کشی امکان انتخاب و خرید از بین محصولات این دسته بندی وجود دارد. امتیازات جمع آوری شده نیز محدودیتی برای هر شخص نداشته و هر فرد بسته به امتیازات می‌تواند دو یا چند بار برنده باشد.

how امتیازات کسب شده شامل سایر محصولات نیز می‌شود؟

متاسفانه خیر، در حال حاضر امتیازات این طرح تنها مختص به برند ProOne بوده و خرید محصولات دیگر تاثیری در امتیازگیری در این طرح نخواهد داشت.