مرکز پخش تکنوسان به عنوان بزرگترین سایت پخش عمده محصولات (لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر، لپ تاپ و سخت افزار، تجهیزات اداری و چاپ، لوازم و ابزار آلات، برق و الکتریکی و ... ) با بالاترین تنوع کالایی در بین فروشگاه های اینترنتی ایران شناخته می شود. تکنوسان به منظور گسترش خدمات ارائه شده، اقدام به راه اندازی بخش فروش سازمانی با فاکتور رسمی معتبر برای پاسخگویی به نیاز خرید شرکت های خصوصی، ارگان ها و سازمان های دولتی نموده است. برای خرید، مشاوره و استعلام محصولات در خرید سازمانی می توانید با شماره 67524-021 داخلی 3 در ساعات اداری با کارشناسان ما در تماس باشید یا فرم موجود در انتهای صفحه را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان فروش تکنوسان باشید.

اما خرید سازمانی از تکنوسان چه مزایایی دارد؟

20000

بیش از 20 هزار کالای موجود

150

بیش از 150 دسته بندی محصول

1

رتبه 1 سایت های خرید عمده

200

عرضه بیش از 200 برند پرفروش

footer
footer
footer
footer
footer
footer
support-techno banner

مشاوره تخصصی پیش از خرید

اگر در انتخاب کالا یا محصولات نیاز به راهنمایی داشته باشید می توانید با ارتباط گرفتن با بخش فروش سازمانی از مشاوره تخصصی کارشناسان فروش ما استفاده کنید. کارشناسان خبره تکنوسان با در اختیار گذاشتن اطلاعات فنی، نقاط قوت و ضعف و ارائه پیشنهاد جایگزین به شما در انتخاب بهترین محصولات بر اساس بودجه درنظر گرفته شده، کمک خواهند کرد.

aboutus banner

ارائه بهترین قیمت

یکی از مزیت های اصلی فروشگاه اینترنتی تکنوسان در کنار تنوع بالای محصولات، ارائه قیمت رقابتی برای کالاها است که باعث شده تا قیمت نهایی برای مصرف کنندگان به صرفه تر از همیشه باشد. البته برای خرید های سازمانی تخفیف ویژه ای نیز در نظر گرفته خواهد شد.

support-techno banner

فاکتور رسمی و معتبر

در خرید سازمانی از تکنوسان، خیال شما از بابت ارائه فاکتور رسمی (با 9% ارزش افزوده) معتبر و قابل استعلام، آسوده خواهد بود و فاکتورهای رسمی تکنوسان قابل ارائه در تمام شرکت ها، سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی می باشد.

aboutus banner

ارسال سریع کالا

با توجه به تخصیص تیم مجزا برای فروش سازمانی، استعلام قیمت و یا جمع آوری سفارش به سرعت انجام شده و معمولا در شهر تهران محصولات کمتر از 24 ساعت کاری به دست شما خواهد رسید. در خصوص ارسال کالا به دیگر شهرها و سایر نقاط ایران هم با توجه به خواسته و تقاضای مشتری ارسال کالا از طریق پست، باربری و تیپاکس امکان پذیر می باشد.

support-techno banner

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

فروش پایان کار نیست ، آغاز یک تعهد است.

با توجه به دید بلند و هدف گذاری تکنوسان بر روی مشتریان ثابت، در این تلاش هستیم که بعد از خرید کالا هم همچنان در کنار مشتریان گرانقدر خود باشیم و با ارائه خدمات پس از فروش مناسب، رضایت شما کاربران گرامی را برای ادامه همکاری به صورت بلند مدت جلب کنیم.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 67524-021 داخلی 3 تماس حاصل نمایید یا با پر کردن فرم اطلاعات زیر منتظر تماس کارشناسان فروش بخش خرید سازمانی تکنوسان باشید:

حذف