چراغ قوه و چراغ اضطراری شارژی

انواع چراغ قوه شارژی (پلیسی، فانوسی، هد لایت پیشانی بند و هدبند، چراغ شارژی مسافرتی، شکاری، ماشین، زنون ، …)، چراغ شارژی (چراغ اضطراری، نور افکن دستی، مسافرت، مهتابی شارژی، اس ام دی SMD ، …) با تنوع بالا محصولات و بهترین و ارزان ترین قیمت در پخش عمده تکنوسان

انواع چراغ قوه

انواع مختلفی از چراغ قوه با اندازه و قابلیت های گوناگون در بازار وجود دارد که هر کسی با توجه به کاربرد مورد انتظار و قیمت پرداختی می تواند مدل مورد نظر خود را خریداری کند. نوع باتری (حجم و قابلیت شارژ مجدد)، وزن و ابعاد چراغ، برند سازنده، شدت نور از مهم ترین عوامل برای مقایسه مدل های گوناگون چراغ های قوه با یکدیگر است.

برای مثال برای کوهنوردها یا طبیعت گردها چراغ پیشانی یا هد لایت بسیار کاربردی است یا برای نگهبان ها یا نیروی پلیس چراغ قوه پلیسی که هم بدنه مقاوم و خوش دست هم برد خوب و نور قوی تری دارد مناسب هستند.

چراغ اضطراری

با توجه به قطعی های برق وجود چراغ اضطراری در همه خانه تقریبا الزامی شده و بیشتر افراد به دنبال خرید چراغ اضطراری شارژی مناسب هستند. تفاوت عمده چراغ های قوه با چراغ (لامپ) های اضطراری در این است که معمولا چراغ قوه ابعاد کوچکتری دارد و باتری و مدت شارژ دهی کمتری دارد اما چراغ های اضطراری که قیمت بالاتری هم دارند معمولا قدرت نوردهی بیشتری داشته و برای مدت زمان طولانی تر با هر شارژ قابل استفاده هستند. شاید معروف ترین مدل چراغ شارژی اضطراری همان لامپ مهتابی های شارژی نوستالژیک هستند که در بعضی مدل ها قابلیت پخش رادیو هم دارند.