محافظ برق 

با توجه به وجود نوسانات و قطعی برق گسترده در تابستان داشتن یک محافظ خانگی برای انواع لوازم برقی ضروری به نظر می رسد و باید برای لوازم برقی گران قیمتی چون یخچال و تلویزیون از یک محافظ ولتاژ یا محافظ برق خوب و باکیفیت استفاده کرد.

محافظ برق چیست و چه کاربردی دارد؟

محافظ برق وسیله ای است که از لوازم برقی در برابر نوسانات ولتاژ محافظت می کند و اجازه رسیدن ولتاژ قوی به آنها را نمی دهد. این محافظ ها برای انواع لوازم برقی خانگی و حتی صنعتی کاربرد دارند و به علت گسترده بودن موارد استفاده آنها توسط شرکت ها در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه شده اند. وظیفه محافظ این است که از انواع لوازم صوتی و تصویری و لوازم برقی خانگی در برابر نوسان برق و وارد شدن شوک به آنها جلوگیری کند. شاید برخی از افراد تصور کنند که خرید محافظ برق صرف هزینه ای اضافی است اما در حقیقت با وجود قطعی برق گسترده در کشور و به دنبال آن نوسان شبکه برق، خرید یک محافظ برق یکی از مهم ترین و ضروری ترین کارهایی است که برای محافظت از لوازم برقی خانه خود می توان انجام داد.

انواع محافظ برق

از انواع مختلف محافظ برق می توان به محافظ برق کولر، لوازم صوتی و تصویری مثل تلویزیون و کامپیوتر، پخچال، پکیج و.. اشاره کرد. یک محافظ برق می تواند تنها دارای یک یا دو خانه باشد یا اینکه مانند یک چند راهی دارای 4، 6 یا حتی خانه های بیشتری برای اتصال انواع دستگاه ها باشد. همچنین محافظ برق ها تنها به لوازم خانگی محدود نبوده و محافظ برق ساختمان نیز وجود دارد که به صورت کلی از انواع دستگاه های برقی موجود در یک خانه مراقبت می کند.

تفاوت محافظ برق با چند راهی

محافظ برق ها انواع مختلفی دارند و تقریبا برای هر دستگاهی یک محافظ برق مخصوص وجود دارد. شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چه تفاوتی یک محافظ برق با چند راهی دارد؟ در جواب باید گفت که از لحاظ ظاهری شباهت هایی زیادی بین یک چند راهی با چند خانه با یک محافظ برق وجود دارد ولی در داخل محافظ برق یک محافظ ولتاژ وجود دارد که دستگاه های متصل به خود را در برابر انواع نوسانات برق محافظ می کند و در صورت پایدار نبودن جریان برق، جریان ورودی برق را قطع کرده و تا زمانی که به شرایط پایدار نرسد برق را وصل نخواهد کرد.

خرید انواع محافظ برق به صورت عمده و تک با بهترین قیمت از تکنوسان

اگر شما در مناطقی زندگی می کنید که شبکه برق رسانی دارای نوسان و اختلال می باشد، برای محافظت از لوازم خانگی مثل یخچال و تلویزیون، سیستم کامپیوتر و … در مقابل نوسان جریان و ولتاژ الکتریکی، بهتر است از محافظ برق با کیفیت استفاده کنید.

مرکز پخش تکنوسان با گردآوری بهترین برندهای محافظ برق مانند امگا، پارت الکتریک، پیکو الکتریک، فردان الکتریک، الکترو فاز، خیام الکتریک و… سعی می کند تا تنوع خوبی از محصولات با کیفیت را برای شما مشتریان عزیز فراهم کند و انواع محافظ برق را با نازلترین قیمت به صورت تک و عمده به شما تقدیم کند.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر برای خرید می توانید با شماره ۶۷۴۵۲۰۰۰ -۰۲۱ تماس حاصل کنید و همچنین در چت آنلاین سایت نیز پاسخ گوی سوالات شما کاربران عزیز هستیم.