شنبه تا پنجشنبه (9 الی 19)   |   67452000-021  

پیگیری سفارشات شهر تهران

زمان ارسال سفارشات در شهر تهران، در هنگام ثبت سفارش در دو بازه صبح و بعد از ظهر قابل انتخاب است.

چنانچه بعد از گذشت ساعات انتخاب شده سفارش به دست شما نرسید، می توانید با شماره های سایت یا چت آنلاین (در ساعات کاری) برای پیگیری سفارش خود در تماس باشید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن پیگیری های لازم را جهت تحویل سفارشتان انجام دهند.

برای سفارشاتی که درخواست ارسال سریع السیر داشته باشند، قبل از تحویل سفارش به پیک جهت ارسال به مقصد، طی تماس تلفنی هماهنگی لازم با شما انجام خواهد گرفت.

ارسال به شهرستانها

برای سفارشات با حجم کم به جز شهر تهران، ارسال از طریق پست انجام می شود که بنا به درخواست شما ارسال از طریق تیپاکس هم ممکن است.

سفارشات شهرستان ها تا ۲۴ ساعت کاری تحویل دفاتر پست داده شده و کد رهگیری مرسولات پستی برای شما اس ام اس می شود.

با توجه به بعد مسافت از تهران یا سیاست های شرکت پست، در سفارش های پست پیشتاز بین یک تا سه روز کاری و در سفارش های پست سفارشی بین ۳ تا ۵ روز کاری ، ارسال زمان خواهد برد.

برای چک کردن وضعیت سفارش از طریق لینک زیر و وارد کردن کد رهگیری، از آحرین وضعیت مرسوله خود با اطلاع شوید:

سامانه رهگیری مرسولات پستی

سفارشات عمده و همکاری

در سفارشات عمده و همکاری، به دلیل تعداد بالای اقلام سفارش و تعدد سفارشات، جمع آوری سفارشات تا ۴۸ ساعت کاری زمان برده و بعد از تایید حسابداری از طریق باربری به شهرهای مقصد ارسال می شود(ارسال از طریق پست و تیپاکس نیز ممکن است، که با توجه به هزینه ی بالای ارسال از این طریق نیاز به هماهنگی تلفنی از سمت مشتریان عزیز وجود دارد)
بعد از ارسال بار توسط باربری،پست و یا تیپاکس، بیجک باربری برای پیگیری های بعدی در قسمت سفارش ها ، و پیگیری سفارش مورد نظر بارگذاری می گردد.