چرا دو کانال؟

دلیل وجود دو کانال جداگانه، وجود دو فلسفه متفاوت کاری در دو کانال می باشد:

  • کانال تکنوسان: با اعلام روزانه موجودی و قیمت و کالاهای بروز شده (تعداد محصولات و پیام ها بالاتر و قیمت و موجودی روزانه اعلام خواهد شد و موجودی روزهای قبل، قابل استناد نخواهد بود)
  • کانال ستاره پارسیان: تنها کالاهای موجود در کانال قرار می گیرند. (تعداد پیام ها و محصولات کمتر و قیمت و موجودی کالاهای موجود در کانال غالبا بروز می باشد)

شایان ذکر است هر دو کانال متعلق به پخش عمده تکنوسان، بزرگترین سایت فروش عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر می باشند.

برای عضویت در کانال تلگرام می توانید یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

  1. ارسال یک پیام در تلگرام به شماره 09125346146 و درخواست لینک کانال
  2. جستجو کردن setarepars@ در تلگرام
  3. رفتن به آدرس کانال telegram.me/setarepars ، باز کردن با تلگرام و زدن دکمه Join

برای عضویت در کانال تلگرام می توانید یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

  1. ارسال یک پیام در تلگرام به شماره 09039879395 و درخواست لینک کانال
  2. جستجو کردن technosun@ در تلگرام
  3. رفتن به آدرس کانال telegram.me/technosun ، باز کردن با تلگرام و زدن دکمه Join

درباره تکنوسان

مجموعه پخش تکنوسان پس از سال ها فعالیت در بازار آی تی کشور و با تکیه بر تجربیات و نیازسنجی بازار، بستری را فراهم آورده است تا مغازه داران و همکاران گرامی بتوانند قبل از خرید قیمت تمام اجناس مورد نیاز خود را مشاهده، کالاهای مختلف را با هم مقایسه کنند و بدون صرف زمان برای حضور در بازار و هزینه رفت و آمد، اجناس مورد نیاز خود را تامین کنند.

با ارائه گارانتی قیمت توسط تکنوسان، شما همکار گرامی این اطمینان خاطر را خواهید داشت که با بهترین قیمت ممکنه خرید خود را انجام داده اید و چنانچه حتی بعد از خرید، کالایی را با قیمت پایین تر پیدا کردید، قیمت آن محصول بعد از اعلام، در فاکتور خرید قبلی شما اصلاح خواهد شد.

به علاوه در صورت تمایل می توانید از تجربیات همکاران ما برای خرید کالا استفاده کرده و کالایی را خریداری کنید که به راحتی بتوانید با توجه به شرایط محیطی کسب و کارتان، آن را به فروش برسانید.

هم چنین بر خلاف دیگر مراکز پخش، لزومی برای خرید تعداد از یک کالا برای محاسبه قیمت همکاری وجود ندارد و برای همکاران گرامی حتی با انتخاب یک عدد از یک کالا هم قیمت همکاری در نظر گرفته می شود و نیازی به انباشت کالای تکراری در مغازه خود نخواهید داشت.

و در آخر تنوع بیش از 4000 قلم کالا در سایت خرید عمده می تواند اکثر نیازهای شما را برطرف سازد و شما را از مراجعه های متعدد برای خرید کالا رهایی بخشد و باعث کاهش هزینه تمام شده شما بشود.

خرید خوب، فروش خوب