Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

هندزفری بلوتوث دوتایی (TWS)

منظور از هندزفری بلوتوث tws (ایرباد) هندزفری بلوتوث هایی است که علاوه بر ارتباط بی سیم با گوشی (یا سیستم)، بین دو گوشی خود هندزفری هم هیچ گونه سیمی (بر خلاف هندزفری گردنی) وجود ندارد و به معنای واقعی بدون هر گونه سیمی هستند (True Wireless). هندزفری بلوتوث های دوتایی با معرفی ایرپادهای اپل محبوب تر از قبل شده اند و امروزه تقریبا تمامی برندهای فعال در حوزه تولید هندزفری، هندزفری و هدست های بی سیم دو تایی خود را با تنوع بالا در بازار ارانه می دهند. اما برای خرید هندزفری بلوتوث دوتایی نیاز است تا از مواردی مطلع باشید که در ادامه راهنمای خرید کوتاهی برای هندزفری های tws آمده است.

نکات مهم خرید هندزفری بلوتوث دوتایی

مهم ترین فاکتور در هنگام خرید هندزفری بلوتوثی دو تایی، مبلغی است که برای این کار در نظر گرفته اید. معمولا برای آن که هندزفری بلوتوثی که علاوه بر پخش موسیقی دارای میکروفن قوی (برای مکالمه در محیط های شلوغ) هم باشد باید حداقل 500 هزار تومان هزینه کنید. البته مدل های مختلفی با قابلیت ها و قیمت های متعدد در سایت تکنوسان موجود هستند که هر شخصی می تواند با توجه به کاربرد مد نظر خود و بودجه در نظر گرفته شده، بهترین هندزفری بلوتوث tws را انتخاب کند.

کیفیت صدا هندزفری

میزان بلندی صدا، تفکیک و بیس صدای خروجی از هندزفری یکی از فاکتورهای مهم در خرید است که باید حتما به آن توجه کنید. هر چند که در خرید آنلاین امکان تست صدا وجود ندارد اما چک کردن فاکتورهایی مثل آمپدانس، میزان حساسیت و قطر درایور در کنار مشاهده فیلم های آنباکس و نظرات سایر کاربران یا مشاوره با کارشناسان فروش میتواند در این انتخاب بهتر به شما کمک کند.

ظرفیت باتری هندزفری tws و باکس شارژ

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در خرید هندزفری های بی سیم عمر باتری هندزفری و هدست است. در هندزفری بلوتوث دوتایی علاوه بر باتری داخلی هر گوشی، ظرفیت باکس شارژ همراه هندزفری هم به ما نشان خواهد داد که با یکبار شارژ کامل تا چند ساعت میتوانیم از هندزفری استفاده کنیم.

برند سازنده هندزفری

شرکت سازنده هندزفری هم میتواند یکی از فاکتورهای مهم در خرید هندزفری باشد. معمولا برند سازنده ارتباط مستقیمی با کیفیت ساخت، عمر مفید و صحیح بودن اطلاعات درج شده روی پک هندزفری دارد.

قابلیت های دیگر

ورژن بلوتوث، استانداردهای مقاومت در برابر ضربه و رطوبت، پشتیبانی از نویز کنسلینگ و کدک های مختلف، نوع طراحی بدنه هندزفری و باکس شارژ و … همه و همه از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار در خرید و قیمت هندزفری بلوتوث دوتایی هستند.

محدوده قیمت (تومان)
02,329,600