آموزش تعویض باتری میکروفن-اسپیکر WS-858 + ویدئو

تب کارائوکه و میکروفن-اسپیکرها در ایران چند مدتی است که خیلی داغ شده است. اگر توانایی پرداخت مبلغ قابل توجهی برای خرید یک سیستم کارائوکه حرفه ای را ندارید، میکروفن اسپیکرهایی با قیمت خیلی مناسب (البته نه با کیفیت خیلی ایده آل) نیز در بازار وجود دارند که ws-858 یکی از آن هاست.

تعدد وارد کننده ها در زمینه عرضه لوازم جانبی و رقابت قیمتی ایجاد شده باعث شده تا شاهد حضور کیفیت های مختلفی از این محصولات حتی از یک مدل در بازار باشیم. عمده تفاوت کیفیت ها هم مربوط به باتری استفاده شده در میکروفن – اسپیکر است که نتیجه این امر , عمر گاها کوتاه استفاده از این محصول شده است. همچنین خود باتری هم عمر مشخصی دارند و یک کالای مصرفی محسوب می شود.

پس اگر بعد از مدتی زمان شارژ اسپیکر شما افزایش پیدا کرده یا شارژ را به خوبی گذشته نگه نمی دارد، بهتر است به جای کنار گذاشتن اسپیکر و خرید یک محصول جدید، خودتان دست به کار شده و باتری محصول را عوض کنید.

تعویض باتری ws-858  کار خیلی سخت و پیچیده ای نیست کافیه یک هویه داشته باشید و طبق مراحل ویدئو آموزشی زیر حرکت کنید:

 

 

برای خرید باتری برای تعمیر و تعویض هدفون ، اسپیکر یا هر وسیله الکترونیکی دیگه میتونید نوشته روی باتری را در سایت سرچ کنید یا از طریق لینک زیر موجودی باتری سایت تکنوسان رو مشاهده کنید:

لیست کامل موجودی باتری تعمیرات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *