کنسول و بازی

معرفی بهترین دسته های بازی ارزان کامپیوتر

امروزه با رشد و محبوبیت صنعت بازی‌های ویدئویی، بسیاری از افراد در طول روز برای چند ساعتی بازی‌های ویدئویی را تجربه کرده و تلاش می‌کنند تا از این طریق کمی از استرس روزانه خود را از بین ببرند. در این بین یکی از ابزارهایی که برای تجربه بازی‌های ویدئویی با استفاده از کامپیوتر و لپ تاپ باید خریداری و از آن استفاده کنید، دسته بازی است. به کمک دسته بازی، انجام بسیاری از بازی ها ساده تر و جذاب تر خواهد شد. اما برخی از کاربران به جای تهیه دسته بازی های گران قیمت، ترجیح می دهند مدل های اقتصادی و خوش قیمت بازار را انتخاب کنند. با وجود تنوع زیاد دسته بازی ها، یکی از چالش‌های کاربران خریداری بهترین دسته های بازی ارزان کامپیوتر می باشد.

در همین راستا در این مطلب از تکنوسان مگ قصد داریم تا شما را با بهترین دسته های بازی ارزان قیمت موجود در بازار آشنا کرده و در مورد ویژگی این دسته از محصولات اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید تا در مورد مشخصات این محصولات صحبت کنیم تا بتوانید با دانش کافی اقدام به خرید دسته‌ بازی برای کامپیوتر شخصی خود کنید.

راهنمای خرید دسته بازی ارزان کامپیوتر

بهترین دسته های بازی ارزان قیمت

در صورتی که قصد دارید تا بهترین دسته های بازی ارزان کامپیوتر را خریداری کنید، نیاز است به چند نکته بسیار مهم توجه داشته باشید. از مهم ترین پارامترهایی که باید به آن توجه کنید، می‌توان به موارد مختلفی اشاره کرد.

از نظر طراحی ظاهری، دسته بازی‌ها به دو شکل دسته ایکس باکس و یا دسته پلی استیشن تولید می‌شوند. به دلیل تفاوت‌هایی که بین محل قرارگیری دکمه‌های دسته‌های ایکس باکس و پلی استیشن وجود دارد، به همین دلیل اگر گیمر هر یک از این کنسول‌ها بودید، برای خرید دسته بازی کامپیوتر بهتر است تا به سراغ محصولاتی بروید که طراحی ظاهری مشابه با کنسول شما دارد. انجام این کار باعث می‌شود تا بتوانید به شکل بهینه تری از دسته بازی خود استفاده کنید.

همچنین در بخش طراحی ظاهری نیاز است تا به پارامترهایی چون ارگونومیک بودن، خوش دست بودن، طراحی جوی استیک‌ها و ضربه پذیری تریگر‌ها توجه کنید. توجه به تمامی موارد گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا با توجه به طراحی مورد استفاده در این دسته از محصولات بتوانید یک کنترلر مناسب را خریداری و از آن استفاده کنید.

پارامتر دیگری که به منظور خرید بهترین دسته های بازی ارزان کامپیوتر باید به آن توجه کنید شوک دار بودن این دسته از محصولات است. دسته‌های شوک دار به نحوی هستند که در داخل آن موتور ویبراتور قرار دارند و این ویژگی باعث می‌شود تا شما بتوانید در هنگام تجربه بازی‌ها لرزش را بر روی دسته خود حس کرده و از این طریق لذت بیشتری از بازی ببرید. البته مجهز بودن دسته به شوک باعث افزایش قیمت این محصول می‌شود، به همین دلیل اگر قصد دارید تا بهترین دسته‌های بازی ارزان قیمت را خریداری کنید و علاقه‌ای به داشتن این ویژگی ندارید، بهتر است تا به سراغ دسته‌های بدون شوک بیایید.

در نهایت نیز بی سیم یا با سیم بودن دسته نیز پارامتر دیگری است که باید به آن توجه کنید. در صورتی که دسته‌های سیم دار خریداری کنید، باید با فاصله مشخصی از دستگاه بشینید و بازی‌ها را تجربه کنید. از سوی دیگر اگر دسته بازی ارزان بی سیم خریداری کنید، می‌توانید بدون محدودیت و با فاصله بیشتری از دستگاه خود نشسته و از آن استفاده کنید. البته نباید از این موضوع غافل شد که دسته بازی بلوتوثی قیمت بالاتری نسبت به دسته‌های با سیم دارد.

بهترین دسته های بازی ارزان کامپیوتر

در صورتی که قصد دارید تا بهترین دسته های بازی ارزان قیمت موجود در بازار را خریداری کنید، گزینه‌های مختلفی پیش روی شما وجود دارد که می‌توانید به سراغ آن‌ها آمده و این دسته از محصولات را خریداری کنید. در ادامه شما را با 4 مورد از بهترین دسته بازی‌های ارزان کامپیوتر آشنا خواهیم کرد.

دسته بازی شوک دار سیمی پاناتک Panatech P-G501P

یکی از بهترین دسته کامپیوتر ارزان موجود در بازار که در کنار ارزان قیمت بودن، قابلیت‌های قابل توجهی دارد، دسته بازی شوک دار سیمی پاناتک Panatech P-G501P است. مهم ترین ویژگی که این دسته بازی شوک دار ارزان دارد، مجهز بودن این دسته به شوک داخلی است. وجود این فناوری باعث می‌شود تا شما بتوانید در هنگام تجربه بازی‌های مختلف با استفاده از لرزش و ویبره را احساس کرده و از این طریق لذت بیشتری در زمان بازی کردن تجربه کنید.

بهترین دسته های بازی ارزان کامپیوتر بازار

در صورتی که دسته بازی دوبل شوک دار سیمی پاناتک Panatech P-G501P را خریداری کنید، این محصول با 2 عدد دسته به فروش می‌رسد و می‌توانید با خرید این محصول به راحتی بازی‌های دو نفره را تجربه کنید. همچنین دسته بازی دوبل Panatech P-G501P ارتباط و اتصال USB دارد و به همین دلیل تنها از طریق این کابل می‌توانید این دسته را به سیستم خود متصل کنید. از نظر تعداد کلید نیز شاهد 19 دکمه مختلف بر روی این دسته هستیم.

در نهایت نیز برند پاناتک دسته بازی ارزان خود را به نحوی تولید کرده است که قابلیت Plug and Play دارد. این فناوری باعث می‌شود تا شما بتوانید دسته را بدون نیاز به نصب درایور و پس از اتصال به سیستم خود به سرعت فعال کرده و از آن استفاده کنید.

خرید دسته بازی سیمی Panatech P-G501P

دسته بازی دوبل شوک دار PC/MAC 9062

یکی دیگر از بهترین دسته های بازی ارزان قیمت موجود در بازار که می‌توانید آن را خریداری و از آن بر روی کامپیوترها و لپ تاپ‌هایی با سیستم عامل مک و ویندوز استفاده کنید، دسته بازی دوبل شوک دار PC/MAC 9062 است. دسته PC/MAC 9062 یکی از دسته بازی دوال شوک ارزان موجود در بازار است که با استفاده شوکر و ویبره موجود در آن می‌توانید حس و حال فوق العاده‌ای در هنگام تجربه بازی‌های مختلف بدست بیاورید.

راهنمای خرید دسته بازی ارزان کامپیوتر

از نظر فنی نیز دسته بازی دوبل شوک دار PC/MAC 9062 محصولی است که شاهد 18 عدد کلید و دکمه مختلف بر روی آن هستیم. در صورتی که قصد دارید تا این دسته کامپیوتر ارزان را خریداری کنید، باید به این نکته توجه کنید که این محصول به صورت با سیم و با رابط USB عرضه شده است. طول کابل این دسته بازی به اندازه 180 سانتی متر است و شما می‌توانید با این طول کابل به راحتی از لپ تاپ و کامپیوتر خود دور شوید و بازی‌های مختلف را با فاصله از سیستم خود به راحتی تجربه کنید.

خرید دسته بازی PC/MAC 9062

دسته بازی تکی شوکدار TSCO TG117

یکی دیگر از بهترین دسته های بازی ارزان کامپیوتر که می‌توانید آن را بر روی کنسول‌هایی چون پلی استیشن 3 نصب و از آن بر روی این کنسول نیز استفاده کنید، دسته بازی تکی شوکدار TSCO TG117 است. برند تسکو این دسته بازی با سیم ارزان را به نحوی تولید کرده است که می‌توانید آن را از طریق کابل USB به دستگاه وصل و از آن استفاده کنید. از نظر طراحی دسته بازی TSCO TG117 دارای کابلی با طول 158 سانتی متر است و این متراژ طول کابل باعث می‌شود تا بتوانید در هنگام بازی کردن بدون محدودیت و با فاصله قابل توجه از دستگاه نشسته و به راحتی بازی‌های مورد علاقه خود را تجربه کنید.

بهترین دسته کامپیوتر ارزان

بر روی دسته بازی تسکو TG117 شاهد ۱۷ عدد کلید هستیم. در بخش داخلی این دسته نیز شاهد دو شوکر و موتورهای ویبراتوری که باعث می‌شود تا در زمان بازی کردن با لرزش دسته هیجان فوق العاده‌ای را در هنگام بازی تجربه کنید.

شرکت تسکو دسته بازی تکی شوکدار TSCO TG117 را در دو رنگ آبی و نارنجی طراحی کرده است و این رنگ بندی‌ها باعث شده تا گیمرهای آقا و خانم بتوانند این کنترلر ارزان کامپیوتر را خریداری و از آن استفاده کنند. در نهایت نیز لازم به ذکر است که دسته بازی تکی شوکدار TSCO TG117 با ابعاد 155 * 110 * 55 میلی متر تولید شده است. این ابعاد باعث می‌شود تا بتوانید به راحتی دسته بازی TSCO TG117 را در دست خود جای داده و از آن استفاده کنید.

خرید دسته بازی تکی TSCO TG117

دسته بازی دوبل ساده سیمی Macher MR-56

در صورتی که قصد دارید تا به سراغ یکی از بهترین دسته‌های بازی ارزان قیمت موجود در بازی آمده و محصولی بدون شوکر یا ویبراتور را خریداری کنید، می‌توانید به سراغ دسته بازی دوبل ساده سیمی Macher MR-56 آمده و این محصول را خریداری کنید.

کنترلر ارزان کامپیوتر

نبود شوک در داخل دسته بازی دوبل ساده سیمی Macher MR-56 باعث شده تا قیمت این دسته به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کند. به منظور اتصال این دسته بازی ارزان به کامپیوتر باید از رابط USB 2.0 استفاده کنید. تعداد کلیدهای مورد استفاده در این دسته بازی به اندازه 12 عدد است و در این محصول شاهد دکمه‌های آنالوگ نیستیم. در نهایت نیز فناوری اتصال مورد استفاده در Macher MR-56 به شکل Plug And Play است.

این فناوری باعث می‌شود تا بتوانید بدون نیاز به نصب نرم افزار و درایور دسته بازی را به کامپیوتر خود وصل و از آن استفاده کنید. اگر قصد ندارید تا برای خرید بهترین دسته های بازی ارزان کامپیوتر مبلغ بسیار زیادی را پرداخت کنید، پیشنهاد ما این است که به سراغ دسته بازی دوبل ساده سیمی Macher MR-56 آمده و از این محصول استفاده کنید.

خرید دسته بازی Macher MR-56

حرف آخر

در این مطلب از تکنوسان مگ نگاهی به بهترین دسته‌های بازی ارزان قیمت انداخته و شما را با محصولاتی آشنا کردیم که می‌توانید با هزینه بسیار کم آن‌ها را خریداری و از این محصولات استفاده کنید. در صورتی که تجربه استفاده از هر یک از این محصولات را دارید، می‌توانید نظرات و تجربیات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک گذاشته و از این طریق به سایر کاربران کمک کنید تا بهترین دسته های بازی ارزان کامپیوتر را خریداری و از آن استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا