اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

اکتیو تولز (Active Tools)

اگر با ابزار آلات مختلف سر و کار دارید، قطعا نام برند اکتیو تولز را شنیده اید. اکتیو تولز یک برند ایرانی است که سابقه درخشانی در زمینه طراحی و تولید ابزار آلات مختلف دارد. محصولات این برند همواره به دلیل کیفیت ساخت بالا، قیمت مناسب و ارگونومیک خوب طرفداران زیادی دارند. این برند از سال 1389 شروع به کار کرد و از آن زمان تا کنون توانسته با به کار گیری تکنولوژی های روز دنیا، به تولید ابزار آلات دستی و برقی متنوعی دست بزند. طبق ادعای اکتیو تولز، موفقیت این برند بر پایه به کار گیری افراد متخصص و با تجربه و همچنین تولید محصولاتی طبق استاندارد های ملی و بین المللی می باشد.

محصولات پرفروش برند اکتیو تولز

برند اکتیو تولز لیست بلندی از ابزار آلات دستی و برقی دارد که در دسته بندی های صنعتی و خانگی به تولید می رسند. این موضوع موجب می شود هر کاربر با هر نوع نیاز و سلیقه ای بتواند ابزار� مناسب خود را از این برند خریداری کند. محصولاتی مانند پیچ گوشتی، ست پیچ گوشتی، فازمتر، چراغ قوه پیشانی، متر، انواع انبر، انواع آچار، قفل فرمان، قیچی ورق بر، پمپ باد دمنده و مکنده و... جزء محصولات پرفروش اکتیو تولز محسوب می شوند. هر کدام از این ابزار، دارای مدل های مختلفی هستند که آن ها را از نظر کیفیت ساخت، کارایی، طول عمر و نوع کاربرد متمایز می کند.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند اکتیو تولز

تکنوسان، به عنوان نمایندگی فروش محصولات برند اکتیو تولز، طیف وسیعی از محصولات این برند را با قیمت مناسب و تنوع بالا به کاربران عرضه می کند و می توانید در صفحه پیش رو، ابزار آلات این برند را با ضمانت معتبر و مهلت تست خریداری کنید. علاوه بر خرید تکی، مغازه داران و همکاران محترم می توانند با ارتقا حساب خود به حساب همکار در صفحه خرید عمده کلیه قیمت های سایت را با قیمت همکاری مشاهده کنند و به خرید عمده محصولات اکتیو تولز بپردازند.