اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

ازگارد (Asgard)

پیشرفت روزافزون صنعت گیم، موجب شده برند های زیادی پا به این حوزه بگذارند و بر سر تولید تجهیزات گیمینگ حرفه ای با هم به رقابت بپردازند. برند ازگارد یکی از این برند های نوظهور می باشد که در طول فعالیت خود توانسته محبوبیت زیادی کسب کند. این برند نوظهور در سال 2012 تاسیس شد و از آن زمان به صورت تخصصی بر روی طراحی و تولید رم های گیمینگ کامپیوتر فعالیت می کند.

رم های این برند در طرح های جذاب و چشمگیر عرضه می شوند و برای استفاده در کیس های شیشه ای گزینه مناسبی هستند. این رم ها در انواع DDR4 و DDR5 وجود دارند و ازگارد در برخی مدل ها از نورپردازی RGB برای زیبا ساختن آن ها بهره می گیرد. فرکانس و تاخیر رم های این برند در بهترین حالت خود ارائه می شوند تا برای فعالیت های سنگین گیمینگ نیز مناسب باشند.

البته ازگارد به غیر از رم کامپیوتر، به تولید اس اس دی نیز می پردازد و محصولات خوش ساخت زیادی در این زمینه عرضه می کند. اس اس دی های این برند علی رغم سرعت بالا، از قیمت مناسبی نیز بهره می برند.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند ازگارد

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات ازگارد، طیف وسیعی از محصولات این برند را در صفحه پیش رو عرضه می کند و می توانید با بهترین قیمت به خرید بپردازید. همچنین امکان خرید عمده محصولات ازگارد و دیگر برند ها فراهم می باشد و همکاران گرامی می توانند با مراجعه به صفحه خرید عمده، حساب همکاری خود را فعال سازی کنند. پس از فعال سازی حساب همکاری قیمت های سایت به صورت قیمت عمده به نمایش در خواهند آمد.

در صورت نیاز به راهنمایی می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.