Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

کملیون (Camelion)

اگر دنبال یک باتری با کیفیت بالا باشید، به احتمال زیاد به نام کملیون برخورده اید. شرکت Camelion در تحقیقات، توسعه و ساخت باتری های با کیفیت، شارژر، چراغ قوه، چراغ های برق و محصولات مرتبط با باتری تخصص دارد. شهرت بین المللی کملیون مبتنی بر شبکه گسترده ای از شرکای تجاری (توزیع کنندگان، تولید کنندگان و انبارها، خدمات به مشتری) و ارائه محصولات با کیفیت بالاست. از سال ۱۹۹۴ کارخانه اصلی Camelion در کشور چین طیف گسترده ای از باتری های اولیه، باتری های قابل شارژ، شارژرها، چراغ قوه ها و لوازم جانبی برق را تولید کرده است.

بیش از ۲۰ سال است که نام CAMELION با ایده انرژی موبایل همراه است. علاوه بر شاخه های اشاره شده، CAMELION در زمینه صرفه جویی در انرژی تخصص دارد و محصولات تولیدی این کمپانی از همین اصل پیروی می کنند. محصولات این شرکت نه تنها طیف مصرف کنندگان خانگی بلکه در صنایع بزرگ هم شامل می شود.

محصولات کملیون در ایران

این کمپانی در ایران برند نام آشنایی است و با توجه به نکات مثبت محصولات این شرکت، راه خود را به قلب مصرف کنندگان باز کرده است. بیشتر شهرت این کمپانی در بخش باتری های آن است که تنوع بسیار بالایی دارد و از باتری قلمی، باتری نیم قلمی، باتری شارژی، باتری سکه ای، لامپ و ... را شامل می شود.

گارانتی محصولات کملیون

متاسفانه کمپانی کملیون به دلایل مختلف تا به امروز امکان ایجاد نمایندگی در کشور ایران را نداشته است و استفاده از سرویس گارانتی و خدمات پس از فروش آن در داخل ایران امکان پذیر نیست. سایت تکنوسان محصولات برند CAMELION را با گارانتی ۳۰ روزه مهلت تست ارائه می نماید.

نــکـــتــه: دقت بفرمایید مرکز پخش تکنوسان، نماینده و مرکز فروش محصولات CAMELION بوده و گارانتی یا مرکز سرویس محصولات این شرکت نمی باشد به همین خاطر از مراجعه حضوری در این زمینه جداً خودداری کنید.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات کملیون

مرکز پخش تکنوسان، از بزرگترین مراکز فروش محصولات اورجینال کملیون در ایران می باشد که گستره و تنوع بالا محصولات فروشگاه از باتری قلمی و باتری نیم قلمی کملیون و باتری سکه ای کملیون و ... را شامل می شود. برای خرید عمده لوازم جانبی کملیون یا خرید به صورت تکی با بهترین قیمت، می توانید صفحه محصولات کملیون در سایت اینترنتی تکنوسان را مشاهده بفرمایید. همچنین در این صفحه نیز می توانید آدرس و مشخصات گارانتی کملیون را مشاهده کنید.