اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید

سی اف ال (CFL)

سی اف ال از برندهای شناخته شده در زمینه انواع تلفن ثابت می باشد که به سبب تنوع و کارایی خوبی که دارد مورد توجه قرار می گیرد. این برند عموما به طراحی و تولید انواع تلفن رومیزی می پردازد و به همین دلیل موفق شده به نامی شناخته شده در بازار تبدیل شود. قیمت مناسب تلفن های C.F.L از دیگر عواملی است که باعث متمایز شدن آن با دیگر برندها می شود. تلفن های c.f.l در طرح های مختلفی ساخته می شوند و می توان آن ها را با توجه به کارایی مورد نیاز خود انتخاب کرد.

این طرح ها از فرم کلاسیک گرفته تا فانتزی و سانترال دارای انواع مختلفی هستند و دست شما را برای انتخاب باز نگه می دارند. بدین شکل شما می توانید باتوجه به محل کار، منزل و یا... یکی از صد ها طرح متنوع و مختلف تلفن های سی اف ال را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. حتی اگر شما طرفدار طرح های قدیمی و نوستالژیک تلفن های ثابت باشید، گوشی های تلفن ثابت CFL پاسخگوی شما خواهند بود و تنوعی که دارند، شما را مجذوب خود می کند. در نهایت، با در نظر گرفتن قیمت گوشی تلفن C.F.L در کنار گوناگونی طرح های آن، شما انتخابی مناسب و درخور خواسته خود خواهید داشت.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند سی اف ال (CFL)

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات برند سی اف ال (CFL)، طیف وسیعی از محصولات این برند را عرضه می کند و می توانید در صفحه پیش رو به انتخاب و خرید محصولات سی اف ال بپردازید. همچنین مغازه داران و همکاران می توانند با مراجعه به صفحه خرید عمده، حساب کاربری خود را به حساب همکاری ارتقا دهند تا محصولات سایت با قیمت عمده برای شان نمایش داده شود.