Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

دنا الکتریک (Dena Electric)

در بازار ایران، برند های زیادی وجود دارند که در حوزه تجهیزات الکتریک فعالیت دارند، در بین این برند ها، دنا الکتریک همواره یک نام پرتکرار بوده است. شرکت دنا الکتریک ایرانیان با همکاری شرکت های دلند الکتریک و فضل الکتریک در سال 1394 شروع به کار کرد. طبق ادعای Dena Electric، این شرکت با کنترل تولیدات و نظارت دقیق و تطابق محصول با استاندارد های ملی توانسته محصولاتی با گواهی استاندارد اروپا را تولید کند. نوآوری های این برند در کنار تولید محصولاتی باکیفت، موجب شده Dena Electric همواره مسیری رو به رشد در بازار داشته باشد.

محصولات پرفروش برند دنا الکتریک

حوزه کاری برند Dena Electric عموما گستردگی زیادی دارد و این برند همواره در تلاش است تا با تولید محصولاتی باکیفیت، سهم بیشتری از بازار کسب کند. امروزه محصولات پرفروش دنا الکتریک شامل کلید های مینیاتوری در رنج جریان 1 الی 63 آمپر (جریان متناوب و مستقیم)، هواکش های خانگی سایز، چراغ های ال ای دی سقفی، انواع جعبه فیوز، درب بازکن های تصویری، لامپ های LED و SMD حبابی، فازمتر، دوشاخه و... می شوند. دنا الکتریک در هر دسته بندی، محصولات متنوعی ارائه می کند و به همین دلیل محصولات این برند طیف وسیعی از استفاده ها را پوشش می دهند.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند دنا الکتریک (Dena Electric)

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات برند Dena Electric، طیف وسیعی از تولیدات این برند را با بهترین قیمت بازار عرضه می کند. شما می توانید در صفحه پیش رو محصولات دنا الکتریک را به صورت تکی و عمده خریداری کنید. برای مشاهده قیمت های همکاری ما، می توانید حساب کاربری تان را در صفحه خرید عمده به حساب همکار ارتقا دهید تا کلیه قیمت های سایت به صورت قیمت عمده نمایش داده شوند. برای راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.