اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

فابر کاستل (Faber Castell)

بدون شک همه ما با برند فابر کاستل آشنایی داریم و از محصولات این برند استفاده کرده ایم. فابر کاستل (Faber Castell) یکی از قدیمی ترین برند های نوشت افزار و لوازم تحریر در دنیاست که در سال 1761 در آلمان متولد شد! امروزه محصولات این برند در 9 کشور تولید می شوند و Faber Castell در بیش از 120 کشور نمایندگی فروش دارد. فابر کاستل یکی از وسیع ترین برند های تولید کننده لوازم تحریر در دنیا محسوب می شود، به طوری که این شرکت بیش از 7 هزار کارمند دارد و سالانه حدود 2 میلیارد مداد چوبی در رنگ و طرح های مختلف به بازار جهانی عرضه می کند.

محصولات پرفروش برند فابر کاستل

برند Faber Castell در طول سال ها فعالیت در بازار جهانی، همواره سعی کرده گستردگی محصولات خود را افزایش داده تا بتواند طیف وسیعی از نیاز های بازار را پوشش دهد. امروزه محصولات آن شامل انواع مداد عادی و طراحی، انواع مداد رنگی، پاک کن، تراش و... می شوند. مداد رنگی های فابر کاستل از تنوع بی نظیری بهره می برند چه قصد خرید مداد رنگی فابر کاستل برای طراحی را داشته باشید چه برای امور ساده، می توانید محصولاتی خوش ساخت در بازار بیابید. امروزه این برند اقدام به تولید مداد رنگی های 120 رنگ نیز نموده که برای طراحان و افرادی که به دنبال مداد رنگی حرفه ای هستند گزینه بی نظیری به شمار می رود.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند فابر کاستل (Faber Castell)

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات فابر کاستل (Faber Castell)، کلیه لوازم تحریر و نوشت افزار این برند را با بهترین قیمت بازار به فروش می رساند و می توانید در صفحه پیش رو اقدام به خرید گزینه مورد نظر انجام دهید. علاوه بر خرید تکی، مغازه داران و همکاران گرامی می توانند با ثبت حساب کاربری خود به عنوان حساب همکاری در صفحه خرید عمده، اقدام به خرید عمده محصولات فابر کاستل انجام دهند. پس از ارتقای حساب کاربری، کلیه قیمت های سایت به قیمت عمده تغییر پیدا می کنند و می توانید خرید خود را ثبت نمایید.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.