Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

گلکسی وان (Galaxy One)

جعبه ابزار یکی از مهم ترین لوازم برای تعمیرکاران محسوب می شود و وجود آن موجب می شود در هر زمانی به تمامی ابزار خود دسترسی داشته باشید. گلکسی وان یک برند نوظهور است که در چند سال گذشته پا به عرصه طراحی و تولید کیف ابزار و جعبه ابزار گذاشته است. محصولات این برند علی رغم قیمت مناسب، از کیفیت بالایی بهره می برند و به همین دلیل توانسته سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص دهد.

محصولات پرفروش برند گلکسی وان

همانطور که به آن اشاره کردیم، عمده تولیدات گلکسی وان شامل کیف ابزار و جعبه ابزارهای مختلف می شود اما این برند از تنوع زیادی در زمینه این محصولات برخوردار است و در هر نوع و اندازه ای که به دنبال کیف ابزار و جعبه ابزار بگردید، گلکسی وان محصولی خوش ساخت برایتان دارد. جعبه ابزار های این برند عموما از ترکیب فلز و پلاستیک مقاوم ساخته می شوند و در برابر ضربه مقاومت خوبی دارند. این جعبه ابزار ها به صورت تک طبقه و دو طبقه موجود می باشند و عموما از جایگاه های ویژه ای برای نگهداری ابزار های مختلف بهره می برند. کیف ابزار های Galaxy One نیز به دلیل بهره مندی از برزنت دو لایه، مقاومت بی نظیری دارند.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند گلکسی وان (Galaxy One)

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات گلکسی وان، سبد کالایی متنوعی از انواع کیف ابزار و جعبه ابزار گلکسی وان را عرضه می کند و می توانید با بهترین قیمت به خرید این محصولات بپردازید. علاوه بر خرید تکی، اگر مغازه دار یا همکار هستید، می توان با فعال سازی حساب همکاری در صفحه خرید عمده، قیمت های سایت را با قیمت عمده مشاهده کرده و اقدام به خرید محصولات مورد نظر کنید.