اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

جویروم (JOYROOM)

کمپانی جویروم JOYROOM در سال ۲۰۰۹ در شنزن چین احداث شد . عمده فعالیت های انی کمپانی در عرصه تولید لوازم جانبی گوشی های هوشمند و لوازم الکترونیکی می باشد. طبق ادعای این شرکت ، جویروم محولات خود را به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا از جمله ایران صادر می کند .

محصولات جویروم در ایران

از جمله تولیدات جویروم در ایران میتوان به قاب و گارد گوشی ، کابل های شارژ ، هندزفری و ... اشاره کرد. که تنوع و قیمت مناسب از ویژگی های بارز این برند می باشد.

گارانتی محصولات جویروم

متاسفانه کمپانی JOYROOM به دلایل مختلف تا به امروز امکان ایجاد نمایندگی در کشور ایران را نداشته است و استفاده از سرویس گارانتی و خدمات پس از فروش آن در داخل ایران امکان پذیر نیست. سایت تکنوسان محصولات برند JOYROOM را با گارانتی ۳۰ روزه مهلت تست ارائه می نماید. نــکـــتــه : دقت بفرمایید مرکز پخش تکنوسان ، نماینده و مرکز فروش محصولات JOYROOM بوده و گارانتی یا مرکز سرویس محصولات این شرکت نمی باشد به همین خاطر از مراجعه حضوری در این زمینه جداً خودداری کنید

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات جویروم

مرکز پخش تکنوسان ، از بزرگترین مراکز فروش محصولات اورجینال JOYROOM در ایران می باشد که گستره و تنوع بالا محصولات فروشگاه از باتری قلمی و باتری نیم قلمی جویروم و باتری سکه ای جویروم و ... را شامل می شود.