Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

کینگ مکس (Kingmax)

کینگ مکس یک برند تایوانی محبوب است که از سال ۱۹۸۹ تا کنون مشغول به کار است و توانسته محصولات متنوعی در زمینه قطعات سخت افزاری کامپیوتر داشته باشد. این برند هدف خود را تولید بهترین تجهیزات حافظه کامپیوتر می داند و به لطف بهره مندی از افراد متخصص و به کار بردن فناوری های روز می توان گفت قدم محکمی در این راستا برداشته است. امروزه حافظه های رم Kingmax در بیش از 50 کشور دنیا به فروش می رسند و از محبوبیت بالایی برخوردارند.

محصولات پرفروش برند کینگ مکس

کینگ مکس در چند سال اخیر موفق شده اعتبار زیادی به واسطه تولید رم های گیمینگ خود بدست بیاورد. این رم ها قیمت مناسبی دارند و از جدیدترین فناوری های روز جهت کاهش تاخیر و بالا بودن فرکانس پشتیبانی می کنند. رم های گیمینگ کینگ مکس، از یک پوشش هیت سینک آلومینیومی نیز بهره می برند که ارزش خرید آن ها را دوچندان می کند. وجود هیت سینک موجب می شود چیپ رم ها در فعالیت های سنگین خنک بمانند، این پوشش همچنین ظاهری جذاب و مدرن به رم ها می بخشد تا بتوانید از آن ها در کیس های شیشه ای بهره ببرید.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند کینگ مکس (Kingmax)

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات کینگ مکس (Kingmax)، کلیه رم های این برند را با بهترین قیمت بازار عرضه می کند و می توانید در صفحه پیش رو خرید خود را ثبت کنید. برای خرید عمده محصولات کینگ مکس نیز کافی است� در صفحه خرید عمده، به ثبت حساب همکاری خود بپردازید. پس از ثبت حساب همکاری می توانید قیمت های تکنوسان را به صورت عمده مشاهده کرده و سپس خرید خود را ثبت نمایید.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.