اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

لیتو (Lito)

لیتو (Lito) برند تخصصی عرضه گلس و محافظ صفحه نمایش موبایل، تبلت و گجت های الکترونیکی است. عمده تمرکز این شرکت چینی دانش بنیان تولید گلس و محافظ های با کیفیت بالا برای کاربردهای گوناگون و محصولات شرکت های مطرح بازار موبایل جهان می باشد.

بررسی محصولات برند لیتو توسط تکنوسان

هر کسی از گلس های لیتو خریداری کرده باشد به کیفیت بالاتر و متمایز محصولات لیتو نسبت به گلس های بدون برند و معمول بازار معترف است. چسبندگی خوب و شفافیت بالا نشان از ساخت با کیفیت محصولات lito دارد. اما آیا این کیفیت بالا به معنای عدم ایجاد حباب در هنگام چسباندن یا نشکستن گلس های لیتو خواهد بود؟

تشکیل نشدن حباب در هنگام نصب گلس بخشی مربوط به کیفیت محصول و بخشی مربوط به آماده سازی قبل از نصب (پاک کردن صحیح صفحه، عدم وجود پرز و گردو خاک) و مهارت فردی است که اقدام به چسباندن گلس می کند (خصوصا در گوشی های جدید با انحنا زیاد در کناره ها نیاز به مهارت بالایی برای نصب وجود دارد). پس برای بهترین گلس ها هم نصب اشتباه، باعث خراب شدن خروجی کار خواهد شد.

همه گلس ها در مقابل ضربه شکننده هستند و تفاوت در شدت ضربه و مقدار آسیب است. گلس های لیتو لبه های تقویت شده دارند و جز گلس های با کیفیت بازار هستند و به نسبت گلس های دیگر عمر بالاتری هم دارند اما در کل باید بدانید ماهیت این محصول یک کالای مصرفی است و هدف از خریداری، جلوگیری از آسیب رسیدن به صفحه نمایش است نه خود گلس!

انواع محصولات Lito

عمده تولیدات این برند شامل گلس و محافظ صفحه نمایش فول چسب و فول کاور، نصب آسان، پرایوسی، مات و... برای گوشی های آیفون، سامسونگ، هواوی، شیائومی، نوکیا و ...، ساعت های هوشمند (اپل واچ و ...) می شوند.

در آینده هندزفری، اسپیکر و دیگر لوازم جانبی

گارانتی محصولات لیتو

گلس و محافظ صقحه نمایش های برند لیتو کیفیت ساخت بالایی دارند اما به طور کلی صحبت از گارانتی محصول در مورد گلس و محافظ صفحه به دلیل عدم وجود قطعات الکنرونیکی در سراسر دنیا چندان مرسوم نیست!

تکنوسان، نمایندگی پخش عمده برند لیتو (Lito)

اگر شما پخش کننده یا مغازه دار هستید، برای خرید عمده محصولات گلس و محافظ صفحه نمایش لیتو کافی است در صفحه خرید عمده لوازم جانبی سایت تکنوسان ثبت نام کنید و بعد از طی مراحل ثبت نام و تایید حساب، لیست موجودی و قیمت فروش عمده محصولات Lito را در سایت مشاهده کنید. درصورت نیاز به راهنمایی، در ساعات اداری از طریق چت آنلاین سایت و دیگر مسیرهای ارتباطی، پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.