اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

مهسان (Mahsun)

شرکت مهسان‌ الکتریک یکی از برند های مطرح بازار ایران در زمینه صنایع و محصولات الکتریکی می باشد. این برند ایرانی در سال 1354 فعالیت خود را آغاز کرد و امروزه به تولید محصولاتی همچون انواع کلید و پریز می پردازد. محصولات تولید شده توسط این برند از استاندارد های جهانی مانند ISO 9001، نشان VDE و استاندارد TUV بهره می برند. این مسئله موجب می شود مهسان‌ الکتریک برندی قابل اطمینان در بازار محسوب شود. قیمت مناسب در کنار به کار گیری استاندارد های روز دنیا موجب شده مهسان نامی پرتکرار در بازار باشد.

محصولات پرفروش برند مهسان

عمده تولیدات مهسان‌ الکتریک در بازار، شامل انواع قاب کلید و پریز برق، فیش آنتن، کلید تبدیل، کلید های اخبار، کلید های یک پل و دو پل توکار، شاسی زنگ، زنگ اخبار و... می شود. مهسان، این تجهیزات را با بهره گیری از جدید ترین متد های طراحی ارائه می کند و به همین دلیل انواع مختلفی از آن ها وجود دارد. در نتیجه هر فرد با هر نیاز و سلیقه ای می تواند یکی از کلید یا پریز های مهسان را برای محیط های مختلفی همچون منازل، اداره جات، شرکت ها، فروشگاه ها و... خریداری کند. مهسان پریز های خود را در طرح های مختلفی از جمله مدل های زیر عرضه می کند:

  • مهسان مدل نسیم
  • مهسان مدل نایس
  • مهسان مدل کارن
  • مهسان مدل ارس
  • مهسان مدل اترک

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند مهسان‌ الکتریک

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات برند مهسان‌ الکتریک، پریزر ها، کلید ها و دیگر محصولات این برند را با بهترین قیمت بازار عرضه می کند. علاوه بر خرید تکی، همکاران و مغازه داران گرامی می توانند با ثبت حساب کاربری شان در صفحه خرید عمده، محصولات تکنوسان را با قیمت همکاری خریداری نمایند. برای راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.