اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

لامپ نور (Noor Lamp)

خیلی از ما بارها اسم برند لامپ نور رو شنیده و یا از محصولات این شرکت محبوب استفاده کرده ایم. لامپ نور (Noor Lamp) یک برند ایرانی است که در سال 1363 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید انواع لامپ های رشته ای آغاز کرد. طبق ادعای لامپ نور، این شرکت از بدو تولد با بهره گیری از تکنولوژی بروز و نیروی کار خلاق توانسته محصولاتی باکیفیت و درخور را به بازار عرضه کند و از همین رو لامپ نور برندی قابل اطمینان در بازار ایران محسوب می شود. محصولات این برند عموما از طول عمر بالایی برخوردارند و به همراه گارانتی معتبر این شرکت عرضه می شوند.

محصولات پرفروش برند لامپ نور

لامپ نور با دارا بودن سابقه حضور طولانی در بازار، همواره دست به تولید تجهیزات روشنایی متنوعی میزند و محصولات این برند امروزه از تنوع بالایی در بازار برخوردارند. از پرفروش ترین محصولات Noor Lamp می توان به لامپ های گازی مانند لامپ های بخار جیوه و بخار سدیم، لامپ رشته ای، لامپ فلورسنت، انواع پنل و لامپ LED، لامپ هالوژن، لامپ کم مصرف، لامپ ماورا بنفش، لامپ شمعی، لامپ متال هالید و... اشاره کرد. لامپ های ال ای دی لامپ نور را می توان مدرن ترین محصولات این برند دانست. این لامپ ها علاوه بر اینکه از قیمت مناسبی بهره می برند، طول عمری بالا و نوردهی بسیار مناسب را ارائه خواهند کرد. نور پخش شده توسط این محصولات نوری نرم و قدرتمند می باشد که کمترین ضرر را برای چشم و پوست دارد. لامپ های رشته ای و فلورسنت Noor Lamp نیز برای استفاده در محیط های مختلف مانند شرکت ها، اداره جات و... مناسب می باشند و افراد زیادی آن ها را تهیه می کنند.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند لامپ نور (Noor Lamp)

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات لامپ نور، بسیاری از محصولات این برند را در صفحه پیش رو با بهترین قیمت بازار به فروش می رساند و می توانید به انتخاب و خرید محصولات مورد نظر تان بپردازید. کلیه محصولات برند لامپ نور در تکنوسان، با گارانتی اصلی Noor Lamp و یا مهلت تست عرضه می شوند و از این رو می توانید با آسودگی خاطر بیشتری خرید خود را ثبت نمایید. همچنین مغازه داران و همکاران گرامی برای خرید عمده محصولات لامپ نور، می توانند حساب کاربری خود را در صفحه خرید عمده تکنوسان به حساب همکار ارتقا دهند تا کلیه محصولات سایت به صورت قیمت همکار برای شان به نمایش در بیایند.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.