اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

پاپکو (Papco)

همه ما پاپکو (PAPCO) را به عنوان یکی از بهترین برند های حوزه لوازم تحریر می شناسیم. پاپکو یک برند ایرانی است که در سال 1363 توسط شرکت تولیدی و صنعتی پارسا پلاستیک تاسیس شد. این برند با توجه به نیاز بازار برای وجود لوازم تحریر باکیفیت شروع به کار کرد و تنها کمی پس از تاسیس موفق شد جایگاه مناسبی در بازار ایران کسب کند.

این برند با توجه به 2 اصل کیفیت عالی و قیمت مناسب موفق شد در بسیاری از� سازمانها، وزارتخانه ها، شرکت ها و مراکز علمی و فرهنگی مورد استفاده قرار بگیرد و انتخاب اول بسیاری از افراد باشد. با اینکه Papco یک برند 100 درصد ایرانی است، اما از نظر کیفیت در سطح رقبای خارجی عمل می کند در حالی که محصولاتش قیمت مناسب تری دارند.

محصولات پرفروش برند پاپکو

برند Papco محصولات بسیار زیادی دارد و تقریبا هر لوازم تحریری که نیاز داشته باشید در سبد کالایی این برند یافت می شود. عمده محصولات پاپکو شامل کلاسور و دفتر کلاسوری، کاغذ کلاسوری پوشه دکمه دار، پوشه جیب دار، پوشه سمیناری، کاور کاغذ، دفتر سیمی، دفتر نقاشی، انواع دفترچه، انواع جامدادی، انواع کیف اداری و… می شوند. پاپکو در هر کدام از این دسته بندی ها محصولات متنوعی تولید می کند تا تمامی سلایق به خوبی پوشش داده شوند.

دفتر کلاسوری های این برند را می توان جزء پرفروش ترین محصولات پاپکو دانست. این دفتر ها از کیفیت بالایی برخوردارند و به راحتی می توانید ورق های آن ها را مدیریت کنید، بدین ترتیب مدیریت اطلاعات تان ساده تر از همیشه خواهد بود. پوشه های پاپکو نیز در انواع مختلف و با طرح های متفاوتی وجود دارند و برای آرشیو کردن گزینه مناسبی هستند. قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا موجب شده تمامی این لوازم از ارزش خرید بالایی برخوردار باشند.

تکنوسان نمایندگی فروش برند پاپکو (Papco)

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات پاپکو کلیه تولیدات این برند را با تضمین ضمانت کالا عرضه می کند و می توانید با خیال راحت به خرید از محصولات این برند بپردازید. علاوه بر خرید تکی، همکاران گرامی و افرادی که قصد خرید عمده محصولات پاپکو را دارند، می توانند با مراجعه به صفحه خرید عمده اقدام به ارتقای حساب کاربری خود انجام دهند. پس از ارتقای حساب به حساب همکار کلیه قیمت های سایت به صورت قیمت عمده برای تان به نمایش در می آید و همچنین می توانید از جدیدترین تخفیف ها باخبر شوید.