اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید

فیلیپس (PHILIPS)

همه ما با محصولات فیلیپس خاطرات کم و زیادی داریم از تلویزیون های سیاه و سفید زمان کودکی دهه پنجاه وشصتی ها ، یخچال های سفید و سبز زمان کودکی مان تا ریش تراش و اتو های از قدیم تا امروز این شرکت، ولی جالب است بدانید این شرکت در سال ۲۰۱۲ به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات روشنایی و نورپردازی در جهان شناخته شد. این شرکت همچنین علاوه بر فعالیت در حوزه های لوازم خانگی، وسایل شخصی و تجهیزات صوتی و تصویری در حوزه های چون سیستم های پزشکی،نیمه هادی ها و تجهیزات الکترونیکی نیز فعالیت جدی دارد. بطوری که در حوزه تجهیزات روشنایی رتبه یک جهان و در حوزه صنایع و تجهیزات الکترونیکی پس از شرکت هایی چون سامسونگ، سونی، هیتاچی، ال جی و توشیبا در مقام دهم جهان در سال ۲۰۱۱ قرار گرفت.

اگر در بین دوستان و آشنایان فردی را میشناسید که به طور حرفه ای موسیقی گوش میدهد و به کیفیت شنیداری تجهیزات صوتی خود حساس است احتمال زیاد تجربه کار با محصولات فیلیپس را دارد و از یکی از محصولات صوتی این شرکت خاطره دارد. محصولات فیلیپس تحت استاندارد های بین المللی و بهترین کیفیت ها تولید می شود. به همین دلیل از برند های دیگر چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ کلاس محصولات متمایز می‌شود. این شرکت در عرصه محصولات صوتی و تصویری با شرکتهای مطرحی چون SONY , O'Neill و B&W همکاری داشته و محصولاتی را به بازار عرضه می‌کند که نسبت به کیفیت از قیمت منطقی ای برخوردار است. این برند به دلیل کیفیت خود همواره طرفداران وفاداری برای خود دارد و از پایه ای ترین مدل تا حرفه ای ترین آنها تجربه دلنشینی را برای مصرف کننده به همراه دارد.

درباره شرکت:

فیلیپس یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات الکترونیکی حال حاضر جهان است که در سال ۱۸۹۱ توسط جرارد فیلیپس در آیندهوون هلند با هدف تولید انبوه لامپ های الکتریکی تاسیس شد. این شرکت در سال ۱۹۲۷ نخستین تجربه تولید رادیوی خود را داشت و چهار سال بعد به تولید تلویزیون نیز پرداخت. در سال ۱۹۳۹ اولین دستگاه ریش تراش فیلیپس در زمانی که اندازه شرکت به بیش از ۴۴ هزار کارمند رسیده بود تولید شد.

محصولات فیلیپس

هدفون:

هدفون های فیلیپس از نظر معیار کیفیت در برابر هزینه امتیاز بالایی را دریافت می‌کنند. بدین صورت که کیفیت عرضه شده محصول در برابر هزینه ای که مشتریان بابت دریافت محصول می‌پردازند به نسبت محصولات مشابه قابل توجه است. پس اگر بدنبال کیفیت مطلوب و تجربه کاربری فراتر از قیمت محصول هستید از انتخاب این محصول پشیمان نخواهید شد.