Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

روموس (ROMOSS)

برند روموس (Romoss) برندی شناخته شده در صنعت لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر است که بیشتر در حوزه طراحی و تولید محصولات حوزه شارژ مانند پاوربانک، محصولات شارژ بی سیم، باتری ها، کابل و محصولات مربوط به موبایل شناخته می شود. اکنون کمپانی روموس محصولات خود را در بیش از 80 کشور جهان به فروش می رساند.

پاور بانک ROMOSS

پاور بانک امروزه به یکی از پر مخاطب ترین لوازم جانبی موبایل بدل شده است زیرا سریع تر و ایمن تر از شارژر های فندکی ماشین دستگاه مورد نظر را شارژ می نماید و می توان آن را بدون هیچ محدودیتی در هر مکانی همراه خود جابه جا کرد. شرکت روموس Romoss در شنزن چین تاسیس شد و شروع به فعالیت نمود. این شرکت چینی توانست مانند دیگر رقیبان خود به سرعت رشد کند تا بتواند مانند آن ها بخشی از بازار را از آن خود کند. این کمپانی چینی توانست با تولید محصولاتی با کیفیت در عین حال مجهز به تکنولوژی روز در کنار حفظ ظاهر زیبا محبوبیت خوبی بین مخاطبین به دست آورد. پاور بانک ROMOSS نیز در کنار دیگر محصولات آن دارای شهرت فراوانی است.

شرکت روموس پاور بانک های خود را در طرح ها و ظرفیت های مختلفی تولید کرده است تا بتوان از آن ها در هر شرایطی با توجه به نیاز استفاده نمود. قابلیت هایی همچون ظرفیت های مختلف، شارژ سریع، مقاومت در برابر آب و ضربه، داشتن تعداد پورت های بیشتر و… از ویژگی های محصولات این شرکت است. یک پاور بانک خوب را باید بتوان در هر شرایطی و با توجه به نیاز شخصی استفاده کرد و در عین داشتن طراحی زیبا و وزن مناسب قابلیت های فراوانی نیز در کنار ظرفیت مورد نظر از کیفیت خوبی نیز بهره ببرد. برای آشنایی با خدمات پس از فروش این برند می توانید به صفحه آدرس گارانتی Romoss مراجعه کنید.