اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

شارپ (Sharp)

برند شارپ، برای بسیاری از ما یک نام شناخته شده در زمینه طراحی ماشین حساب و پرینتر می باشد و بسیاری از ما از محصولات این برند استفاده کرده ایم. شارپ (Sharp) یک برند قدیمی است که در سال 1912 متولد شد و پس از آن پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرد. این برند تا سال 2009 موفق شد حدود 45 درصد از سهم بازار صنایع الکترونیک ژاپن را در اختیار بگیرد که با وجود برند های بسیار قدرتمند در این کشور یک موقیت بی نظیر محسوب می شود. امروزه شارپ بیش از 64 کارخانه تولیدی در 30 کشور جهان دارد و محصولات این برند در 164 کشور توزیع می شوند.

محصولات پرفروش برد شارپ

در ایران انواع ماشین حساب، جزء پرفروش ترین محصولات برند شارپ محسوب می شوند. شارپ ماشین حساب های خود را در مدل های مختلفی مانند ماشین حساب رومیری، ماشین حساب جیبی، مهندسی و... تولید می کند. ماشین حساب های مهندسی این برند به پاس امکانات ویژه ای که دارند، از کیفیت ساخت بالاتری بهره می برند و طبیعتا قیمت آن ها نیز بالاتر است. ماشین حساب های رومیزی Sharp اما برای استفاده های سنگین و سبک در منزل، شرکت، فروشگاه و... مناسب می باشند. البته شارپ به غیر از ماشین حساب محصولات بسیار زیادی تولید می کند که از پرطرفدار ترین آن ها در ایران می توان به پرینتر های لیزری اشاره کرد. پرینتر های لیزری این برند از امکانات بروز و ویژگی های نوآورانه بهره می برند و توانایی رقابت با برند هایی چون اچ پی و کانن را دارا می باشند.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند شارپ (Sharp)

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات برند شارپ، طیف وسیعی از ماشین حساب ها و دیگر محصولات این برند را با ضمانت معتبر و بهترین قیمت بازار به فروش می رساند. شما می توانید در صفحه پیش رو به خرید محصولات این برند بپردازید. همچنین اگر مغازه دار هستید، می توانید با مراجعه به صفحه خرید عمده، حساب کاربری تان را به حساب همکار ارتقا داده و پس از آن محصولات این برند و سایر برند ها را به صورت عمده خریداری کنید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.