اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

سواروسکی (Swarovski)

از زمان معرفی اولین گوشی های هوشمند تا کنون، همواره قاب و کاور جزء پرفروش ترین لوازم جانبی گوشی به شمار می رفته است. از این رو برند های زیادی به طراحی و تولید قاب و کاور گوشی روی آوردند تا قاب ها علاوه بر خاصیت حفاظتی، جهت زیبا تر کردن گوشی تان نیز استفاده شوند. یکی از برند هایی که سابقه درخشانی در زمینه طراحی و تولید قاب و کاور گوشی دارد، برند سواروسکی (Swarovski) می باشد. قاب های درخشان و نگین دار سواروسکی در چند سال اخیر طرفداران زیادی در بازار پیدا کرده اند و برای گوشی های زیادی تولید می شوند. این قاب ها علاوه بر محافظت بی نظیر و ارگونومی خاص خود، ظاهر ویژه ای به گوشی تان می بخشند و آن را به محصولی خاص تبدیل می کنند.

پرفروش ترین محصولات سواروسکی

 برند سواروسکی تنوع بی نظیری در زمینه انواع قاب گوشی ارائه می دهد و محصولات آن همواره مطابق همه سلیقه ها تولید می شوند. شما می توانید پرفروش ترین قاب های سواروسکی را برای گوشی های سامسونگ، اپل آیفون، شیائومی، پوکو و... بیابید. قاب های شاینی، پرفروش ترین قاب های سواروسکی هستند و تقریبا برای تمام گوشی های جدید تولید می شوند. این قاب ها از ظاهری جذاب و درخشان بهره می برند که آن ها را برای هدیه دادن بسیار مناسب می کند. این قاب ها در انواعی مانند محافظ لنز دار، هولدر دار و... تولید می شوند. تنوع بالا در رنگ بندی قاب های سواروسکی نیز عاملی است که موجب می شود این محصولات برای سلیقه های مختلف مناسب باشند.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند سواروسکی (Swarovski)

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات سواروسکی (Swarovski)، انواع قاب های این برند را با تنوع بالا و بهترین قیمت بازار عرضه می کند. شما می توانید در صفحه پیش رو، به انتخاب و خرید قاب های مورد نظرتان بپردازید. همچنین علاوه بر خرید تکی، اگر مغازه دار یا همکار هستید، می توانید حساب کاربری کاربری خود را در صفحه خرید عمده به حساب همکاری ارتقا دهید تا پس از ان کلیه قیمت های سایت به صورت قیمت عمده به نمایش در بیایند.