اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

تیراژه (Tirajeh)

برند تیراژه (Tirajeh) یک برند ایرانی خوش نام است که توسط کمپانی صبا تصویر کیمیا تاسیس شد. این برند در سال 1375 کار خود را با تولید انواع آنتن تلویزیون شروع کرد و موفق شد به مرور حوزه کاری خود را گسترده تر کند. امروزه این برند با تولید محصولاتی با استانداردهای جهانی، توانسته علاوه بر ایران در بسیاری از کشور های آسیایی نیز حضور فعال داشته باشد.

امروزه تیراژه محصولاتی مانند انواع محافظ برق صوتی و تصویری، محافظ یخچال و کولر گازی، چند راهی برق سیم دار و ساده، آنتن سقفی گردان و ثابت، آنتن رومیزی و... تولید می کند. آنتن های این برند در مدل های زیادی وجود دارند و تقریبا هر نوع آنتنی اعم از گردان، ثابت و رومیزی که نیاز داشته باشید، Tirajeh یک محصول خوش ساخت برایتان دارد. چند راهی برق و محافظ برق های تیراژه نیز محصولاتی با ارزش خرید بالا هستند که از متریال روز بهره می برند و استاندارد های ایمنی روز در آن ها لحاظ شده است.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند تیراژه

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات تیراژه، طیف وسیعی از تولیدات این برند را با بهترین قیمت بازار به شما عرضه می کند. علاوه بر خرید تکی، می توانید با ثبت حساب کاربری تان در صفحه خرید عمده، محصولات تکنوسان را با قیمت عمده مشاهده کرده و سپس خرید تان را ثبت کنید.

برای راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.