اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

ویکو من (Vicco Man)

ویکومن (Vicco Man) یکی از برند های مطرح در بازار ایران است که از چند سال گذشته تا کنون در زمینه تجهیزات ذخیره سازی به خوبی درخشیده و توانسته طرفداران زیادی بدست آورد. محصولات ویکو من عموما از تنوع بالایی بهره می برند و با قیمتی مناسب نسبت به سایر برند های عرضه می شوند.

آدرس نمایندگی Vicco Man

گارانتی محصولات ویکو من در ایران به صورت انحصاری در اختیار شرکت نوین رایانه سگال، نماینده رسمی محصولات ویکو من در ایران است. برای استفاده از گارانتی رم و فلش های ویکومن، همراه داشتن کارت گارانتی الزامی می باشد.

مدت گارانتی:

رم و فلش های Vicco man: مادام العمر هارد، رم ریدر و …: تاریخ قید شده بر روی گارانتی آدرس مرکز گارانتی: تهران، چهارراه ولیعصر، بازار کامپیوتر رضا، طبقه ۳، واحد ۳۰۳

رم و فلش Vicco Man

فلش مموری های ویکومن دارای تنوع بسیار بالایی هستند. طراحی های مختلف این فلش پاسخگوی نیاز تمام کاربران است. از فلش مموری های کلاسیک اداری، بند انگشتی و کوچک گرفته تا فلش های فانتزی برای راضی نگه داشتن سلایق خاص! همچنین ویکومن با ارائه فلش های USB2.0 ،USB3.0 و OTG بازه کارایی و قیمتی مختلفی را داراست.

کارت حافظه ویکو یا همان رم Vicco نیز خیال شما را از انتخاب یک رم مناسب برای گوشی موبایل ، تبلت یا دوربین راحت می کند. همچنین می توانید با توجه به سرعت مورد نیاز و تناسب قیمت ، خرید خوبی داشته باشید. تجهیزات ذخیره سازی (رم و فلش) وایکینگ من و ویکومن در ایران با گارانتی مادام العمر نوین رایانه سگال عرضه می شوند. در کل با توجه به تناسب قیمت و کیفیت خوب محصولات ویکومن در کنار گارانتی پاسخگو، انتخاب این حافظه ها می تواند یکی از اولویت های شما در خرید باشد. در صفحه آدرس گارانتی Vicco man می توانید اطلاعات مرتبط با خدمات پس از فروش این برند را مشاهده کنید.