اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

دبلیو کینگ (W-KING)

دبلیو کینگ برندی با کیفیت و چینی است که اکنون مقر اصلی آن در شهر شنژن قرار دارد. دبلیو کینگ به صورت تخصصی روی لوازم جانبی موبایل و علی الخصوص اسپیکر کار می‌کند. W-KING به دلیل تولید اسپیکر هایی باکیفیت و خوش قیمت توانسته جایگاه ویژه ای در ایران پیدا کند.

محصولات پرفروش برند دبلیو کینگ

اسپیکر ها یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی هر فردی است که به موسیقی گوش فرا داده است. پخش یک آهنگ خوب و رها شدن در امواج موسیقی هدیه است که اسپیکر ها به ما می دهند. اسپیکر W-KING به عنوان یک برند شناخته شده می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد.

اسپیکر ها این شرکت در مجموع به دو نوع بی سیم و با سیم تقسیم می شوند. اسپیکر های چند تکه برای سیستم های رایانه ای یا اسپیکر های شارژی و قابل حمل هر کدام ویژگی های خاص به خود را دارند. یک اسپیکر خوب باید بتواند صدا را در کیفیت مناسبی ارائه دهد و قابلیت هایی نظیر کیفیت خوب بدنه و وزن مناسب، نوع اتصال بی سیم و با سیم با توجه به نیاز مخاطب، داشتن پنل کنترل و … را نیز در بر داشته باشد.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند دبلیو کینگ (W-KING)

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات برند دبلیو کینگ، محصولات این برند را در صفحه پیش رو به فروش می رساند و می توانید به انتخاب و خرید گزینه مناسب با بهترین قیمت بپردازید. همچنین برای خرید عمده محصولات این برند و سایر برند ها، کافیست حساب کاربری خود را در صفحه خرید عمده به حساب همکاری ارتقا دهید. با داشتن حساب همکاری، تمامی قیمت های سایت به صورت قیمت عمده برایتان به نمایش در می آیند و می توانید خرید خود را ثبت نمایید.

برای راهنمایی بیشتر، می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.