اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

یانمای (Yanmai)

برند یانمای (Yanmai) یکی از برند های شناخته شده در زمینه تولید میکروفون می باشد. این برند از سال 2007 تا کنون همواره در حال پیشرفت می باشد و موفق شده سهم قابل توجهی از بازار جهانی را تصاحب کند. Yanmai در بیش از 30 کشور یا منطقه مانند اروپا، آمریکا، روسیه، کانادا و غیره فعالیت می کند و محصولات آن توسط افراد زیادی توصیه می شوند. یانمای همواره سعی می کند در هر رنج قیمتی محصولی مناسب داشته باشد و تنوع محصولات این برند موجب شده هر کاربری با هر نوع نیازی بتوانید محصول مناسب خود را پیدا کند.

محصولات پرفروش برند یانمای

عمده محصولات یانمای شامل میکروفون های مختلف می شود و این برند به صورت تخصصی بر روی انواع میکروفون کار می کند. میکروفون های Yanmai شامل مدل های رومیزی ساده، کندانسور، شاتگان و گیمینگ می باشند. میکروفون کندانسور های حرفه ای این برند برای امور مختلف مانند استریم، تولید محتوا، ضبط پادکست و… گزینه های بی نظیری هستند.

میکروفون رومیزی های گیمینگ یانمای نیز برای استفاده های حرفه ای گیمینگ توصیه می شوند. این میکروفون ها علاوه بر کیفیت بالا برای پیش بردن بازی، استریو و… دارای ظاهری جذاب با نورپردازی مدرن می باشند. یانمای میکروفون های گیمینگ خود را در رنج های قیمتی مختلفی می سازد که این موضوع موجب می شود بتوانید محصول مورد نظر را ساده تر انتخاب کنید.

تکنوسان نمایندگی فروش برند یانمای (Yanmai)

متاسفانه برند یانمای در ایران نمایندگی رسمی ندارد و از این رو هیچگونه خدمات پس از فروشی برای محصولات این برند ارائه نمی شود. تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش برند Yanmai کلیه محصولات این برند را با مهلت تست و تضمین اصالت ارائه می کند. علاوه بر خرید تکی، همکاران گرامی می توانند با ثبت نام در صفحه خرید عمده از حساب خود را به حساب همکار ارتقا دهند و پس از آن قیمت ها را به صورت عمده مشاهده کنند.