اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

فلش ۱۲۸ گیگ

برای ذخیره سازی داده های مختلف با حجم های معمول که به صورت دائم نیاز به جا به جایی آن ها وجود دارد، داشتن یک فلش مموری 128 گیگابایتی بهترین انتخاب است. فلش‌ های USB یکی از ابزارهای ضروری برای ذخیره و انتقال داده ‌ها محسوب می شوند. اما باتوجه به تنوع متعدد در بازار فلش عموما انتخاب بهترین فلش مموری چالشی است که کاربران با آن رو به رو می شوند. در هنگام تصمیم‌ گیری برای خرید یک فلش USB با ظرفیت 128 گیگابایت عوامل مهمی همچون قیمت فلش ۱۲۸ گیگ، برند سازنده، رابط اتصال و ... مورد توجه قرار می گیرد.

مزایای فلش ۱۲۸ گیگ

قیمت فلش 128 گیگ

یکی از مزایای اصلی خرید فلش 128 گیگ، ارائه ظرفیت بالا در قالبی کوچک و قابل حمل است. با این ظرفیت، می‌ توانید حجم زیادی از داده ‌ها از جمله عکس‌ ها، ویدئوها، فایل‌ های صوتی، اسناد و ... را درون فلش مموری ذخیره کنید. در کنار ارائه ظرفیت 128 گیگی،  این فلش مموری اندازه ای کوچک و وزنی سبک دارد. چرخه عمر فلش 128 گیگ بالا بوده و دوامی طولانی مدت دارد؛ این بدین معناست که می ‌توانید داده‌ های خود را برای مدت طولانی در فلش مموری ذخیره کنید بدون اینکه نگرانی ای در مورد از دست دادن آن ها داشته باشید.

عوامل موثر بر قیمت فلش ۱۲۸ گیگ

عوامل مختلفی می ‌توانند بر قیمت فلش 128 گیگ تاثیرگذار باشند؛ از جمله این عوامل می توان به برند، سرعت انتقال داده، نوع رابط و ... اشاره کرد. برندهای معروف و معتبری همچون سن دیسک، لکسار و ... سال هاست که در حال عرضه فلش مموری ‌های با کیفیت و قابل اعتماد هستند که معمولا قیمت بیشتری نسبت به برندهایی با معروفیت و مقبولیت کمتر دارند. سرعت انتقال داده فلش مموری نیز می ‌تواند تثیر مستقیمی در قیمت آن داشته باشد. به تبع قیمت فلش 128 گیگ با سرعت انتقال داده بالاتر بیشتر از فلش 128 گیگ با سرعت کمتر است. سرعت انتقال داده معمولا به صورت مگابیت بر ثانیه (Mbps) یا مگابایت بر ثانیه (MB/s) مشخص می‌ شود.

نوع رابط فلش 128 گیگ تاثیر مستقیمی بر قیمت فلش 128 گیگ دارد. فلش مموری‌ هایی که از رابط‌ های جدیدتری مانند USB3.0 پشتیبانی می کنند، معمولا قیمت بیشتری نسبت به فلش مموری ‌هایی که از رابط ‌های ساده‌ تر مانند USB 2.0 پشتیبانی می ‌کنند، دارند. وجود ویژگی ‌های امنیتی مانند رمزنگاری سخت ‌افزاری یا نرم‌ افزاری در فلش مموری می ‌تواند قیمت فلش 128 گیگ را افزایش دهد.

انتخاب بهترین فلش 128 گیگ

خرید فلش ۱۲۸ گیگ

هنگام انتخاب فلش 128 گیگ، چندین عامل را در نظر بگیرید تا بهترین گزینه را با قیمت مناسب پیدا کنید. سرعت انتقال داده‌ ها برای بسیاری از کاربران حائز اهمیت است. اگر قصد دارید فایل‌ های بزرگی را با سرعت بالا منتقل کنید، بهتر است یک فلش 128 گیگ با سرعت بالا مانند USB 3.0 یا USB 3.1 را انتخاب کنید. انتخاب فلش 128 گیگ از یک برند معتبر می‌ تواند تضمینی برای کیفیت باشد. برخی از برندهای معروف در این زمینه شامل  SanDisk، Kingston، Samsung  و Transcend هستند. قیمت فلش 128 adata و فلش sandisk 128 در بازار مناسب است.

با توجه به این معیارها، فلش هایی مانند فلش 128 adata و فلش sandisk 128 می‌ توانند بهترین گزینه ها با قیمت مناسب در بازار فلش مموری باشند. قبل از خرید، بهتر است بررسی‌ های بیشتری را انجام دهید و نظرات کاربران را مطالعه کنید تا اطمینان حاصل کنید که فلش USB انتخابی شما با نیاز شما سازگاری کامل دارد.

خرید عمده فلش ۱۲۸ گیگ از تکنوسان

تکنوسان با ارائه مدل های متنوع از فلش 128 گیگ، بستر مناسبی را برای خرید این فلش ایجاد کرده است. همچنین اگر مغازه دار بوده و به دنبال خرید عمده فلش 128 گیگ هستید، این نوید را به شما می دهیم که تنها با ثبت نام در صفحه خرید عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و تائید حساب کاربری می توانید به قیمت های همکاری ما دسترسی داشته باشید.

محدوده قیمت (تومان)
0737,200