اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

لوازم بسته بندی

افرادی که صاحب کسب وکار آنلاین بوده و نیاز به ارسال بار توسط سیستم های حمل و نقل دارند، لوازم بسته بندی را به خوبی می شناسند ولی برای سایر افراد در هنگام جابجایی ها مثل اثاث کشی منزل این لوازم ضرورت پیدا می کند.

وسایلی مانند نایلون های ضربه گیر (نایلون حباب دار) ، کارتن های چندلا (عموما پنج لایه) ، سلفون ، تسمه ، چسب و پایه چسب ، لیبل ، بست کمربندی نمونه هایی از لوازم بسته بندی می باشند.

خرید اینترنتی لوازم بسته بندی

با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید تعداد زیادی فروشگاه لوازم بسته بندی را یافته و با مقایسه کیفیت و قیمت کالاها اقدام به خرید نمایید. اما در میان تمام فروشگاه ها، فروشگاه اینترنتی تکنوسان امکان خرید با قیمت عمده لوازم بسته بندی را مهیا کرده است.

یکی از ویژه ترین و پرکاربردترین لوازم بسته بندی که طی چند سال اخیر تقاضای چشمگیری داشته است، بست کمربندی پلاستکی می باشد. در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

بست کمربندی

رشته ای پلاستیکی یا فلزی که یک سر آن از یک سوراخ به همراه یک گیره یکطرفه و سر دیگر آن از دندانه هایی منظم تشکیل شده است. که با وارد کردن سر دندانه دار به حفره ابتدایی، دندانه ها زیر گیره قفل شده و فقط در جهت تنگ تر شدن حلقه حرکت می کنند و با هیچ نیرویی به عقب باز نمی شوند. از این بست ها بیشتر در جهت خوشه کردن سیم و کابل ها ، نگه داشتن لیبل قیمت بر روی کالاها ، به عنوان دستبند موقت برای مجرمان و … استفاده می شود.

بهترین برندهای بست کمربندی

در زیر بست کمربندی را بر اساس کشورهای تولید کننده آن دسته بندی می کنیم، در نظر داشته باشید که بهترین بست کمربندی ساخت کشور تایوان می باشد.

  • بست کمربندی تایوانی : برندهای  وای وای (Y.Y) ، KEC ، KSS تولید کشور تایوان بوده و از تنوع و کیفیت بالایی برخوردارند، ولی به دلیل کم شدن در بازار ایران قیمت نسبتا بالایی دارند.
  • بست کمربندی چینی : بست کمربندی NSS یک برند چینی بوده که در واقع از نام برند KSS تایوانی کپی برداری کرده است، کیفیت آن از نوع تایوانی کمتر بوده ولی با توجه به قیمت ارزانتر آن، در بازار ایران از مقبولیت خاصی برخوردار است.
  • بست کمربندی ایرانی : بست کمربندی MST تولید ایران با مواد اولیه تایوانی می باشد که سهم عمده ای از بازار ایران را در اختیار گرفته است. شما می توانید بست کمربندی ایرانی MST را در پک های 100 عددی و با اندازه های متنوع از همین صفحه تهیه نمایید.
  • بست کمربندی ترکیه ای : بست کمربندی Zenith ساخت کشور ترکیه بوده و در بازار ایران خیلی محدود شده است ولی شما می توانید این محصول را در بسته های 100 عددی از طریق فروشگاه اینترنتی تکنوسان تهیه نمایید.

فروش عمده بست کمربندی

دیگر نیازی به صرف هزینه و وقت اضافی برای جستجو در بازار برای پیدا کردن مرکز فروش بست کمربندی در تهران نیست و شما عزیزان می توانید به عنوان همکار در سایت فروشگاه اینترنتی تکنوسان ثبت نام کرده و با ورود به پنل کاربری خود، نسبت به خرید بست کمربندی به صورت عمده  و البته با قیمت همکاری اقدام نمایید.

محدوده قیمت (تومان)
0282,200