Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

سی دی و دی وی دی (CD-DVD)

 دیسک و سی دی خام از جمله لوازم جانبی کامپیوتر هستند که برای ذخیره و انتقال اطلاعات استفاده می شوند. بسته به نوع و کیفیت دیسک و سی دی خام، مقدار حافظه، سرعت نوشتن و خواندن، قابلیت پرینت و قابلیت بازخورد متفاوت است. به طور کلی، دو نوع دیسک و سی دی خام در بازار ایران عرضه می شوند: سی دی (CD) و دی وی دی (DVD). سی دی ها حافظه کمتر (حداکثر 700 مگابایت) و سرعت نوشتن و خواندن کمتر (حداکثر 52x) نسبت به دی وی دی ها دارند. دی وی دی ها حافظه بیشتر (حداکثر 9 گیگابایت) و سرعت نوشتن و خواندن بالاتر (حداکثر 16x) نسبت به سی دی ها دارند. همچنین، بعضی از دیسک ها قابل پرینت هستند، یعنی می توان روی آن ها تصویر چاپ کرد.

درباره دیسک ذخیره سازی

دیسک های ذخیره سازی کوچک و ظریفی که صنعت حافظه های ذخیره سازی را تغییر دادند و در تمام جهان پخش شدند و بسیاری از ما حجم بالایی از آن ها را برای ذخیره سازی، تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی، انتقال اطلاعات، نصب و اجرای نرم افزار ها و بازی های کامیپوتری و حتی کنسول های بازی و… در گذشته و حال استفاده می کنیم را به اسم CD-DVD می شناسیم.

این دو دیسک نازک و کوچک هر دو بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و هم اکنون نیز بسیار کاربرد های فراوانی دارند و با وجود آمدن تکنولوژی های قدرتمندی همچون هارد و فلش، رم های میکرو همچنان بخشی از فروش در بازار را در اختیار دارند. شما می توانید انواع CD-DVD را در فروشگاه اینترنتی تکنوسان با توجه به نیاز خود و بهترین قیمت خریداری نمایید.

برای خرید سی دی خام باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • نوع و كيفيت سی دی یا دی وی دی را با توجه به نياز خود انتخاب كنيد.
  • حافظه، سرعت، قابل پذيرش بودن و قابل بازخورد دیسک را قبل از خرید چك كنيد.
  • بسته بودگي، تاريخ تولید و منقضي شدگی DVD یا CD را قبل از خرید بررسی کنید.
  • از خرید دیسک نامشخص يا تقلبی خودداری کنید.

بهترین برند سی دی و دی وی دی (CD-DVD)

  • فینال (Final): یکی از پرفروش ترین برندهای داخلی است که با کیفیت بالا و قابل پذیرش، انواع سی دی و دی وی دی خام را در بسته های مختلف عرضه می کند.
  • سونی (Sony): یک برند بین المللی است که با تکنولوژی پیشرفته، انواع سی دی و دی وی دی خام را با حافظه بالا، سرعت بالا، قابل پرینت بودن و طول عمر زیاد تولید می کند.
  • پرینکو (Princo): چین است که با قابل پذیرش، انواع سیدي و DVD خام را با حافظه متوسط، سرعت متوسط، قابل پرینت بودن و قابل بازخورد تولید مي كند.
  • بینگو (Bingo): چین است که با قيمت مناسب، انواع سيدي و DVD خام را با حافظه كم، سرعت كم، قابل پرينت نبودن و قابل بازخورد توليد مي كند.

خرید عمده CD DVD

تکنوسان به عنوان مرکز پخش سی دی و دی وی دی خام به صورت عمده و تکی با بهترین قیمت، سال ها است که در این حوزه فعالیت می کند. برای مشاهده قیمت همکاری و لیست قیمت عمده انواع سی دی و دی وی دی خام کافیست وارد صفحه خرید عمده لوازم جانبی شوید و پس از ثبت نام و تایید حساب همکاری، قیمت عمده محصولات را در سایت مشاهده کنید.

برای راهنمایی بیشتر در خرید در چت آنلاین سایت پاسخ گوی سوالات شما هستیم.

محدوده قیمت (تومان)
0370,000