اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

کیف و محافظ کنسول بازی

برای افرادی که کنسول بازی خود را ، استفاده از یک کیف مطمئن برای حمل آن لازم و ضروری می باشد. استفاده از کیف برای جابه جایی کنسول بازی ایمنی بیشتری را به همراه دارد و همچنین از آسیب و ضربه های احتمالی جلوگیری می کند. در واقع یکی از مهم ترین لوازم جانبی کنسول بازی که جنبه ی تزئینی هم دارد کیف یا محافظ آن می باشد.

کیف های طرح دار علاوه بر حمل کنسول بازی، یک وسیله ی تزئینی برای آن به حساب می آیند. کیف کنسول بازی بیشتر از هر وسیله ی جانبی دیگری به چشم می آید و به همین دلیل ظاهر آن حائز اهمیت است. کیف های کنسول بازی با تصاویر متنوع و با کیفیت تولید می شوند که برای طرفداران بازی های مختلف جذابیت دارد. یکی از پرکاربرد ترین لوازم جانبی کنسول بازی کیف آن می باشد که باید به قابلیت های آن توجه کنید.

راهنمای خرید کیف کنسول بازی

  • کیف کنسول بازی وسیله ای برای جابه جایی آن است و به همین منظور وزن آن باید به گونه ای باشد که حمل دستگاه و لوازم جانبی آن به همراه کیف دشوار نباشد. پس در هنگام خرید کیف کنسول بازی به وزن آن توجه کنید که سبک باشد.
  • کیف کنسول بازی به عنوان یک محافظ برای آن عمل می کند و باید قابلیت ضربه گیری بالایی داشته باشد. جنس بیشتر کیف های کنسول بازی از برزنت ضخیم است که مقاومت خوبی در برابر ضربه دارند و ضد آب هستند. درون کیف کنسول لایه های محافظ حبابی وجود دارد که شدت ضربه را کاهش می دهند. دقت به این موارد در هنگام خرید باعث ماندگاری بیشتر کنسول می شود.
  • فضای درونی کیف اهمیت دارد و باید فضای مناسب و کافی داشته باشد. اکثر کیف های کنسول  بازی PS4 دارای دو محفظه ی جداگانه می باشند که می توانید در یکی از آن ها کنسول بازی را قرار دهید و محفظه ی دیگر برای لوازم جانبی و دسته ها می باشد. به منظور سهولت در جابجایی برای کنسول بازی و لوازم جانبی آن به صورت جداگانه کیف های مخصوصی طراحی شده است. کیف دسته بازی مخصوص قرار دادن کنترلرهای کنسول می باشد که ابعاد کوچک تری دارد. خرید کیف کنسول که فضای مناسب برای دسته ها را هم دارد، هزینه های شما را به اندازه زیادی کاهش می دهد.
  • کیف کنسول بازی باید قابلیت تنظیم شدن و شستشو را داشته باشد. برای حمل طولانی مدت کنسول بازی ولوازم جانبی آن از بندهای بلند و رودوشی کیف استفاده کنید تا خستگی کمتری به همراه داشته باشد. اگر در کنار کنسول می خواهید وسایل دیگری را هم قرار دهید، بهترین گزینه خرید کوله پشتی های کنسول می باشند.
  • کیف PS4 در طرح های مختلف با رنگ آمیزی های جذاب تولید می شود و برای گیمرهایی که بیشتر وقت خود را با این بازی ها و کاراکترهای محبوبشان می گذرانند، دیدن تصاویر آن ها خارج از بازی جذابیت دارد. پس برای مشاهده و خرید انواع طرح های کیف PS4 کافی است از طریق صفحه و از سایت تکنوسان اقدام به ثبت سفارش نمایید.

کیف دسته بازی کنسول

این کیف ها مخصوص حمل و نقل کنترلرهای کنسول بازی می باشند. محافظت از دسته بازی در هنگام جابه جایی اهمیت دارد. دسته بازی نسبت به ضربه حساس می باشد و ممکن است عملکرد آن را مختل کند. کیف دسته بازی برای کنترلرهای سونی ( PS4,PS5 ) و دسته بازی مایکروسافت ( XBOX ) قابل استفاده است. این کیف ها دو قسمت دارند که یکی برای خود دسته و دیگری برای قرار دادن سیم ها می باشد. کیف دسته بازی از ضخامت مناسبی برخوردار است که می تواند به خوبی از ضربه جلوگیری کند.

قیمت کیف کنسول PS4

عواملی مانند نوع کیف، جنس کیف و فضای داخلی آن بر روی قیمت اثر می گذارد. کیف های دستی کنسول بازی برای جابه جایی در فواصل کوتاه مناسب می باشند و قیمت ارزان تری دارند. کیف های رودوشی دارای بند بلندی هستند که برای حمل طولانی مدت استفاده می شوند و قیمت به مراتب بیشتری دارند. کوله پشتی کنسول بازی که بهترین و راحت ترین روش برای حمل کنسول و متعلقات آن می باشد بیشترین قیمت را در بین کیف های کنسول بازی دارد.

محدوده قیمت (تومان)
0336,000