Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

لوازم اداری رومیزی

فرقی نمی کند مدیر باشید یا کارمند و منشی، برای همه افرادی که در ادارات و شرکت ها کار می کنند و در واقع پشت میز بوده و با تجهیزات اداری سر و کار دارند، وجود یک سری کالاها بر روی میز کارشان یک نیاز ضروری می باشد. ملزومات رومیزی اداری علاوه بر آسان کردن استفاده کاربر به مرتب سازی و زیباسازی میز آن نیز کمک می کند.

همکاران ما در فروشگاه اینترنتی تکنوسان جهت سهولت دسترسی شما عزیزان، همه این محصولات رومیزی اداری را در یک دسته بندی مجزا و از طریق همین برگه ارائه نموده اند. در ادامه به معرفی برخی از محصولات این دسته کالایی اشاره می کنیم.

دستگاه پانچ کاغذ اداری

همواره در ادارات و شرکت ها و یا در مراکز آموزشی تعداد زیادی اسناد و مدارک وجود دارد که در صورت عدم دسته بندی و مرتب کردن آن ها با حجم زیادی از برگه و کاغذ روبرو می شوید که فرآیند کار را برای شما سخت می کند. برای نظم بخشیدن به این اسناد و اوراق شما می توانید با سوراخ کردن برگه ها توسط پانچ و قرار دادن آن درون پوشه یا زونکن به راحتی آن ها را دسته بندی کنید.

سوراخ کن کاغذ در ابعاد و اندازه های مختلف و با متریال پلاستیک فشرده یا فلزی ساخته می شود که پیشنهاد ما خرید پانچ فلزی می باشد که استقامت کافی را داشته باشد. در بیشتر مدل ها از یک سینی پلاستیکی جداشونده جهت جمع آوری اضافه کاغذها استفاده شده است. همچنین یک زبانه فلزی مدرج در مدل های پیشرفته تر وجود دارد که توسط آن می توانید علاوه بر اندازه گیری محل سوراخ ها و تطابق آن با اندازه پوشه یا زونکن، گونیا کردن و در حقیقت صاف بودن کاغذ برای سوراخ کردن را چک کنید.

استاندارد فاصله میان دو سوراخ ایجاد شده در یک پانچ اداری حدود 8 سانتی متر می باشد که این اندازه برای پانچ کاغذ کلاسور و پوشه مناسب می باشد.

کارتابل اداری رومیزی

برای سازماندهی اسناد و مدارک به ویژه چک و نامه های مهم از کارتابل اداری با رنگ آبی، سبز، طوسی و … استفاده می کنند. روش کار هم به این صورت است که با سوراخ کردن آن سند و توسط گیره، سند را بر روی برگه های داخلی کارتابل متصل می کنند.

کارتابل با جلد چرم که محافظت خوبی در برابر برگه های داخلی دارد یک گزینه فوق العاده برای خرید کارتابل رومیزی می باشد. همچنین بر روی جلد از یک کش و محفظه درج کارت برای مشخص نمودن عنوان کارتابل استفاده شده است. وظیفه کش محکم کردن در کارتابل و جلوگیری از باز شدن آن می باشد. قیمت کارتابل بسته به جنس جلد و کیفیت صحافی و کاغذ استفاده شده در داخل آن متغیر است.

منگنه رومیزی

برای اتصال دو برگه کاغذی یا سایر اجناس با ضخامت کم می توان از منگنه یا همان ماشین دوخت استفاده کرد. منگنه ها توانایی اتصال اجسام ضخیم را ندارند و فقط می توانند کاغذ، پوشه های پلاستیکی نازک، پارچه و مقوا را به هم متصل کنند.

در گذشته طراحی منگنه ها به صورتی بود که نیروی زیادی صرف منگنه کردن برگه ها می شد، اما امروزه با طراحی ارگونومیک و قرار دادن یک فنر در انتهای آن نیاز به حداقل فشار برای منگنه کردن می باشد. همچنین در برخی مدل ها در انتهای آن یک قطعه فلزی به عنوان سوزن کش تعبیه شده است.

انواع منگنه انبری، رومیزی، پلاستیکی و فلزی در فروشگاه تکنوسان موجود می باشد و شما عزیزان می توانید با در نظر گرفتن نوع کاربری و بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید نسبت به خرید منگنه اقدام نمایید.

سایر لوازم و تجهیزات اداری رومیزی نیز در این برگه از تکنوسان وجود دارد که در زیر به صورت مختصر به آن اشاره می کنیم.

  • سوزن کش (منگنه کش) : از جنس پلاستیک و فلز بوده و در برخی نمونه ها دارای یک قفل نیز می باشد.
  • پایه خودکار زنجیردار : در نمونه های پایه فلزی، پایه سنگی و پایه بلوری تولید می شود و با زنجیر و فنر منعطف انتهای آن مناسب ادارات و موسسات می باشد.
  • جای کاغذ یادداشت : از این وسیله برای نظم دادن به برگه یادداشت استفاده می شود و در برخی نمونه های آن جای خودکار و کارت ویزیت هم تعبیه شده است.
  • پایه چسب : از جنس پلاستیک با تیغه فلزی می باشد که بیشتر برای چسب های 2 سانتی و جهت جلوگیری از گم شدن سرچسب و برش آسان آن استفاده می شود.
  • جا کتابی : در انواع جاکتابی فلزی و رومیزی طراحی و تولید می شود که در جلو و پشت آن یک لیبل برای مشخص نمودن عنوان آن وجود دارد.
  • استند لوازم اداری : این وسیله برای مرتب کردن و سازماندهی میز کار بسیار کاربردی می باشد و و از جنس پلاستیک تولید شده و بیشتر برای ادارات آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • کازیه : در انواع کازیه عمودی یا ایستاده و رومیزی ساخته می شود که بسته به تعداد طبقات و جنس آن قیمت کازیه متفاوت است.
  • جای خودکار و قلم : در انواع رومیزی، فلزی و پلاستیکی تولید می شود.

مشخصات، قیمت و خرید لوازم اداری رومیزی

با در نظر گرفتن توضیحات مختصر بالا می توانید با کلیک بر روی هر کالای اداری رومیزی مشخصات فنی، تصاویر و قیمت آن را مشاهده نموده و با افزودن آن به سبد خرید نسبت به خرید محصولات لوازم اداری اقدام نمایید. همچنین مسئولان فروش شرکت ها و سازمان ها می توانند با تماس با شماره تلفن های تکنوسان و ارتباط با داخلی 3 با همکاران ما برای خرید سازمانی لوازم رومیزی اداری و بهره مندی از قیمت های مناسب تر بهره مند شوند.

محدوده قیمت (تومان)
03,450,000