Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

پنکه

با نزدیک شدن به فصل گرما استفاده از لوازم سرمایشی بیش از پیش ضروری به نظر می آید. یکی از این لوازم سرمایشی پرکاربرد پنکه می باشد. از جمله انواع پراستفاده پنکه ها میتوان به پنکه سقفی، پنکه دیواری، پنکه رومیزی و... اشاره کرد.

پنکه رومیزی وسیله ای جذاب و کاربردی می باشد که می تواند در بسیاری از مواقع و در شرایط مختلف استفاده شود. این محصولات عموما به صورت شارژی یا باتری خور تولید می شوند و به همین دلیل در مواقع گرما و قطعی برق می توانند یک انتخاب خوب باشند. شما می توانید این پنکه ها را بر روی میز محل کار یا منزل تان نگهداری کنید و در مواقع نیاز از آن ها استفاده کنید. برخی از انواع پنکه رومیزی، با استفاده از کابل USB قابل شارژ می باشند، از این رو می توانید به راحتی آن ها را به کامپیوتر و لپ تاپ متصل کرده و استفاده کنید.

اگر به دنبال خرید تکی یا عمده پنکه با ارزان ترین قیمت هستید، مرکز پخش تکنوسان با تضمین بهترین قیمت خیال شما را از خرید عمده پنکه رومیزی راحت می کند. همکاران گرامی می توانند با مراجعه به صفحه خرید عمده و ارتقا حساب کاربری خود به حساب همکار، قیمت ها را به صورت عمده مشاهده کنند و اقدام به خرید محصولات مورد نظر انجام دهند.

محدوده قیمت (تومان)
0210,000