اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

پرینتر جوهر افشان

پرینتر ها از گذشته تا کنون نقش پررنگی در زندگی روزمره ما داشتند و برای چاپ بسیاری از اسناد و مدارک از آن ها استاده می شده است. از این رو این محصولات در انواع مختلفی در بازار وجود دارند که هرکدام برای کاربری خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از محبوب ترین انواع پرینتر ها، پرینتر های جوهر افشان می باشند که از سالیان گذشته تا کنون در بازار به فروش می رسند. نحوه کار پرینتر های جوهر افشان بدین صورت است که جوهر موجود در مخزن را به وسیله شلنگ های مخصوص وارد قطعه ای به نام هد می کنند.

پس از آن هد جوهر را در نقاطی که در دستور چاپ قرار دارد پخش می کند. عموما انتقال جوهر به طلح کاغذ در پرینتر های جوهر افشان بدون تماس با آن می باشد؛ این موضوع موجب می شود پرینتر های جوهر افشان گزینه مناسبی برای چاپ تصویر روی سطوح غیر مسطح مانند ماگ باشند. البته همه این پرینتر ها از این ویژگی بهره نمی برند و برای چاپ تصویر یا متن روی اجسام مختلف باید پرینتر مخصوص تهیه کنید.

کاربرد چاپگر جوهر افشان

عموما با روی کار آمدن چاپگر های لیزری، بیشتر کاربران برای امور چاپ روزمره به سراغ این محصولات می روند و محبوبیت پرینتر های چوهر افشان کمتر از گذشته شده است. با این وجود این محصولات موارد استفاده خاصی دارند و برای بسیاری از امور مناسب می باشند. پرینتر های جوهر افشان قادر به چاپ تصاویر با کیفیت تری هستند و در محیط هایی مانند آتلیه ها مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین اگر کیفیت چاپ تصویر برای تان اهمیت ویژه ای دارد، بهتر است به سراغ این محصولات بیایید. جدا از آن معمولا قیمت تمام شده پرینتر های جوهر افشان کمتر از پرینتر های لیزری می باشد.

خرید پرینتر جوهر افشان با بهترین قیمت

برند هایی مانند اپسون، کانن و برادر به تولید انواع پرینتر جوهر افشان می پردازند و محصولات متنوعی در این دسته پرینتر ها وجود دارد. پرینتر های جوهر افشان در مدل های رومیزی و کوچک برای امور روزمره و مدل های ایستاده برا استفاده های سنگین تر تولید می شود و قبل از خرید باید نوع کاربری خود را مشخص کنید. شما می توانید در صفحه پیش رو از تکنوسان به خرید انواع پرینتر جوهر افشان بپردازید و گزینه مناسب خود را با گارانتی معتبر خریداری کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

محدوده قیمت (تومان)
043,500,000