اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

خرید لیزر پوینتر

شاید همه با شنیدن اسم لیزر پوینتر یاد لیزرهای سبز رنگی بیفتند که تماشاگران در هنگام بازی فوتبال در چشم دروازه بان یا مهاجم می اندازند، بیفتند. اما کاربرد اصلی لیزر پوینتر در هنگام ارائه یا کنفرانس است که میتوان با استفاده از لیزر محل مورد نظرمان را به مخاطبین نشان داد. البته در بعضی مواقع شاید پرزنتر که هم این قابلیت هم امکان حرکت بین اسلایدها را داشته باشد، انتخاب منطقی تری باشد. همچنین اگر حیوان خانگی دارید با خرید لیزر پوینتر میتوانید برای مدت طولانی سرگرم باشید!

قیمت لیزر پوینتر

لیزر های بسته به نوع طراحی بدنه، قدرت و برد، نوع منبع تامین انرژی (نوع باتری یا قابلیت شارژ مجدد داشتن) در بازه های قیمتی مختلفی به بازار عرضه شده اند. مثلا قیمت لیزر پوینتر حرفه ای گران و لیزر هایی که تنها حالت سرگرمی دارند قیمت ارزان تری دارند و معمولا به جاسوییچی متصل می شوند. اکثر لیززهای کوچک موجود در بازار از باتری های به اصطلاح ساعتی برای تامین برق خود استفاده میکنند و بعد از استفاده طولانی مدت نیاز به تعویض باتری خواهید داشت. بعضی مدل ها هم دارای پیچ تنظیم فوکوس هستند که میتوانید با چرخاندن آن، مسافت و قدرت نور لیزر را تغییر دهید. همچنین لیزرهای با نور سبز محبوب تر و پرفروش تر هستند

توجه داشته باشید حتی در مورد لیزرهای ضعیف، از انداختن نور لیزر بر روی چشم سایر افراد به صورت مداوم خودداری کنید. این کار ممکن است باعث ایجاد مشکل بینایی برای آن فرد شود.

محدوده قیمت (تومان)
0231,000