اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید

ماژیک

یکی از پرکاربرد ترین ابزارهای نوشت افزاری ماژیک یا مارکر است که بیشتر در امور آموزشی، نقاشی و طراحی های هنری مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع ماژیک

ماژیک ها بر اساس نوع کاربردی که دارند به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند.

  • ماژیک نقاشی
  • ماژیک وایت برد
  • ماژیک هایلایت
  • ماژیک سی دی

ماژیک نقاشی

نقاشی با ماژیک یکی از متداول ترین روش هایی است که برای خلق آثار هنری از آن استفاده می شود. در طرح های سفارشی نیز به دلیل اینکه اثر ماژیک سریع خشک می شود از آن استفاده می شود و از این رو ماژیک برای طراحی های سریع نیز یک ابزار مناسب به حساب می آید. در طراحی های هنری بیشتر از ماژیک رنگی استفاده می شود و باید گستره وسیعی از رنگ ها را در اختیار داشته باشید که بدون شک هزینه زیادی را به دنبال خواهد داشت. ماژیک مناسب نقاشی به انواع ماژیک طراحی سیاه، ماژیک نقاشی روی کاغذ، ماژیک رنگی و ماژیک طراحی حرفه ای تقسیم می شود.

ماژیک وایت برد

امروزه مهم ترین نیاز مراکز آموزشی، دانشگاهی و … استفاده از ماژیکی است که در کنار پررنگی و روان بودن، قدرت پاک شوندگی خوبی داشته باشد به طوری که بعد از نوشتن روی تخته وایت برد، رد و آثار ماژیک به راحتی از بین برود. یکی از مهم ترین مزیت های ماژیک وایت برد قدرت پاک شوندگی آن است. عمر ماژیک و یا همان میزان نوشتن آن نیز از جمله ویژگی هایی است که یک ماژیک خوب باید داشته باشد چرا که باعث صرفه جویی در هزینه های جاری می شود. همچنین در برخی از نمونه ها امکان شارژ ماژیک نیز وجود دارد که برای مراکز پرمصرف مانند مدارس و دانشگاه ها بسیار مفید می باشد.

یکی از پارامترهایی که برای اساتید دانشگاه و معلمان اهمیت دارد، بالا بودن ضخامت نوشتاری ماژیک است. در هنگام خرید ماژیک وایت برد به این موضوع دقت نمایید چرا که این ویژگی امکان راحت تر دیده شدن کلمات از فاصله دور را مهیا می کند. قیمت ماژیک وایت برد ایرانی به مراتب ارزان تر از نمونه های خارجی می باشد و در عین حال کیفیتی خوبی هم دارد.

ماژیک هایلایت

که به آن ماژیک علامت زن یا ماژیک فسفری نیز می گویند. برای مشخص کردن بخش های مهم در متن یا جدا کردن برخی نکات از دیگر جملات کتاب، از ماژیک هایلایت استفاده می شود. علامت گذاری با ماژیک هایلایت باعث می شود تا مرور مطالب راحت تر باشد و به دلیل رنگ بندی زیادی که دارد می توانید هر قسمت از کتاب خود را با رنگ خاصی هایلایت کنید.

ماژیک های هایلایت در انواع علامت زن ژله ای، علامت زن مایع و علامت زن قلمی عرضه می شود. قیمت ماژیک فسفری در این صفحه از فروشگاه تکنوسان ارائه شده است، شما می توانید برای مشاهده مشخصات فنی آن را انتخاب کرده و پس از کسب اطلاعات اقدام به خرید ماژیک هایلات نمایید.

ماژیک سی دی

این ماژیک وسیله ی مناسبی برای نوشتن روی انواع لوح فشرده اعم از سی دی، دی وی دی و یا دیسک های بلوری می باشد. ویژگی اصلی این ماژیک سرعت تثبیت و خشک شدن بالای آن است. درپوش ماژیک با یک گیره طراحی شده که به کمک آن می توانید ماژیک را مانند خودکار به جیب لباس خود وصل کنید و همیشه و همه جا به همراه شما باشد. عموما به صورت دو طرفه ارائه می شوند که یک طرف آن نازک تر و سمت دیگر آن ضخیم تر می باشد.

بهترین تخته پاک کن وایت برد

بهترین وسیله برای تمیز کردن سطح تخته وایت برد، تخته پاک کن مغناطیسی وایت برد می باشد. ابر تخته پاک کن خاصیت جذب ذرات خشک شده ی جوهر را دارد. بر خلاف تخته پاک کن های قدیمی این مدل یک تخته پاک کن کوچک، خوش دست و سبک می باشد. به دلیل وجود خاصیت آهن ربایی به سطوح فلزی می چسبد و جای تخته پاک کن می تواند بر روی خود تخته وایت برد باشد. همچنین در برخی مدل ها در پشت آن محل قرارگیری دو ماژیک تعبیه شده است.

 خرید انواع ماژیک

یک روش مناسب برای صرفه جویی در وقت و هزینه، خرید اینترنتی آن می باشد. فروشگاه اینترنتی تکنوسان در صفحه پیش و رو انواع ماژیک را با بهترین قیمت ارائه می کند و می توانید به سادگی محصول مورد نظر تان را خریداری کنید. علاوه بر این، در برگه لوازم التحریر بستر گسترده ای برای انتخاب های متنوع مشتریان فراهم کرده است و با مراجعه به آن به لوازم تحریر مختلف و قیمت آن ها دسترسی خواهید داشت.

محدوده قیمت (تومان)
0142,600