اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

ابزار بنایی ساختمان

با توجه به وسعت مشاغل مرتبط با ساختمان، بالطبع ابزارهای زیادی هم اعم از ابزار دستی و ابزار برقی در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت و دوام ابزار آلات ساختمانی به ویژه ابزار بنایی ساختمان از جهت استحکام و دقت تاثیر کاملا مستقیمی در کیفیت ساخت آن بنا دارد. در ادامه به معرفی برخی از انواع این محصولات پرداخته و نیز نحوه خرید اینترنتی ابزار بنایی ساختمان را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

انواع ابزار بنایی ساختمان

به طور کلی انواع ابزارآلات بنایی، طیف گسترده ای از محصولات مختلف و پر کاربرد را شامل می شوند که به معرفی 3 نمونه از پرکاربردترین وسایل بنایی می پردازیم.

کمچه

خرید کمچه بنایی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید روی دیوار ملات مورد نظر را پخش کرده و سطح آن را صاف و یکدست نمایید. لازم به ذکر است که کمچه در انواع گوناگونی از لحاظ شکل و اندازه ، وزن و جنس دسته می باشد.

ماله

ماله که از دو قسمت دسته و تیغه تشکیل شده است عموما برای برداشتن، مخلوط کردن و شکل دهی به مصالح ساختمانی استفاده می شود. انواع ماله از نظر جنس دسته به ماله دسته چوبی و دسته فلزی تقسیم می شود. همچنین در مواردی برای ظریف کاری از ماله پلاستیکی استفاده می شود.

تراز بنایی

تراز بنایی برای مشخص کردن عمودی یا افقی بودن سطوح اشیا و مکان های مختلف استفاده می شود. عموما این وسیله برای تنظیم شیب بخش های مختلف از یک ساختمان کاربرد دارد؛ اما جالب است بدانید که شما می توانید با خرید تراز بنایی، از آن در مواردی مانند اطمینان از صاف بودن تابلو های دیواری نیز استفاده نمایید.

خرید اینترنتی ابزار بنایی ساختمان به صورت عمده و تکی

برای خرید آنلاین ابزار بنایی می توانید با مراجعه به  فروشگاه اینترنتی تکنوسان و از طریق همین برگه اقدام به مقایسه و بررسی مشخصات هر کالا کرده و در صورت تمایل با اضافه کردن کالاهای دسته ابزار بنایی به سبد خریدتان اقدام به ثبت سفارش نمایید. همچنین شما مغازه داران و همکاران گرامی می توانید به بخش فروش عمده تکنوسان مراجعه کرده و پس از انجام مراحل همکاری، به آرشیو سایت بازگشته و قیمت انواع ابزار بنایی ساختمان را با احتساب ضریب همکاری مشاهده نمایید.

محدوده قیمت (تومان)
0268,000