Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید

ماکت گوشی

ماکت گوشی نمونه ای کپی شده از گوشی اصلی است که فاقد قطعات سخت افزاری و نرم افزاری و باتری است. این ماکت ها طراحی مشابه گوشی موبایل دارد و با استفاده از آن می توان سایز، رنگبندی، دکمه ها و صفحه نمایش گوشی اصلی را نمایش داد. همچنین از ماکت ها میتوان برای امتحان کردن انواع قاب های گوشی استفاده کرد.

کاربرد ماکت گوشی

با توجه به قیمت بالای گوشی و مسائل امنیتی، عاقلانه بنظر می رسد که فروشندگان گوشی موبایل از ماکت یا مدل گوشی بجای خود موبایل در ویترین مغازه استفاده کنند. مغازه داران می توانند برای نمایش گوشی اصلی به خریداران از این ماکت ها استفاده نمایند. همچنین قرار گرفتن گوشی اصلی در ویترین مغازه ها و در معرض نور آفتاب و گرد و غبار سبب بروز مشکل برای نمونه اصلی و کاهش قیمت آن می شود. با قرار دادن گوشی موبایل در ویترین مغازه، احتمال ضربه خوردن آن وجود دارد که برای فروشندگان خوشایند نیست. خریداران نیز معمولا تمایلی به خرید گوشی های پشت ویترین ندارند. در نتیجه بهترین راه فروشندگان موبایل برای جلوگیری از آسیب دیدن و یا سرقت گوشی اصلی، استفاده از ماکت گوشی است.

به تازگی برخی از خانواده ها به دنبال خرید ماکت مدل گوشی برای کودکان خود هستند و آن را ابزاری برای بازی و سرگرمی می دانند.

کیفیت ماکت های گوشی

ماکت های گوشی موجود در بازار از کیفیت های متنوعی برخوردارند. در ماکت هایی که کیفیت بالایی دارند، دکمه های گوشی مانند دکمه روشن و خاموش و دکمه ولوم مانند نمونه اصلی کار می کنند اما در برخی از ماکت ها که کیفیت پایین تری دارند، این دکمه ها کار نمی کنند.

کارتن گوشی

برای استفاده در دکور مغازه علاوه بر ماکت گوشی از کارتن گوشی هم میتوان استفاده کرد، خصوصا برای ویترین هایی که در زیر نور مستقیم آفتاب قرار دارند و نور آفتاب به مرور باعث تغییر رنگ اجنس داخل ویترین می شود.

محدوده قیمت (تومان)
0479,200